Європа може повернути Саакашвілі в Україну

Саакашвілі оскаржив своє виселення з України в Євросуді з прав людини.

Політик шукатиме справедливості в Європі, паралельно вимагаючи визнати незаконним його вивезення до Польщі в українському суді.

Захист лідера партії “Рух нових сил” Михайла Саакашвілі подав скаргу до Європейського суду з прав людини на застосування до політика процедури реадмісії в Польщу.

Про це під час перерви у Касаційному адміністративному суді Верховного суду України повідомив адвокат політика Руслан Чорнолуцький, передає кореспондент UA1.

Адвокат наголошує, що Україна не мала права висилати із країни підозрюваного у кримінальному злочині. Тому, за словами Чорнолуцького, заявлено низку скарг, зокрема й скеровано відповідні документи до Євросуду з прав людини.

“Ми паралельно, не дочекавшись доки завершаться тут усі неправосудні, на жаль, підконтрольні владі суди, ми будемо намагатись поновити справедливість у європейських інстанціях”, – сказав захисник лідера “Руху нових сил”.

Чорнолуцький також висловив упевненість, що вже найближчим часом Саакашвілі повернеться до України в законний спосіб.

Раніше лідер “Руху нових сил” Михайло Саакашвілі звернувся до Окружного адмінсуду Києва з проханням визнати незаконним його виселення з України.

Похожие новости

В Саудовской Аравии покушались на наследного принца

Организатора покушения арестовали. На наследного принца Мухаммеда бен Салмана совершено покушение, сообщает иранское информационное агентство FARS со ссылкой на источники в Эр-Рияде. Собеседники агентства указывают, что принц не пострадал, а

Меркель и Трамп высказались за усиление давления на КНДР

Меркель и Трамп осудили ядерное испытание Северной Кореи. Канцлер Германии Ангела Меркель и президент США Дональд Трамп в телефонном разговоре пришли к единому мнению, что проведенное КНДР испытание водородной бомбы

Япония расширяет санкции против КНДР

В Токио решили добавить в санкционные списки шесть компаний и два частных лица. Правительство Японии приняло решение расширить список компаний и частных лиц, на которых распространяются санкции против КНДР. Об