Якщо не буде Вакарчука, українці готові обрати президентом Тимошенко – опитування

Якби вибори президента відбулися вже зараз, більшість громадян України віддали б свої голоси за лідерку “Батьківщини” Юлію Тимошенко, щоправда перемогу вона б отримала лише в другому турі.

Такі результати дало опитування соціологічної групи “Рейтинг”.

Так, у першому турі за народну депутатку готові проголосувати 18,7% респондентів, теперішнього президента Петра Порошенка підтримали б 15,6% опитаних.

Рейтинг популярності інших політиків виглядає наступним чином: Юрій Бойко – 11,7%, Анатолій Гриценко – 9,7%, Олег Ляшко – 8,7%, Вадим Рабінович – 8,3%, Андрій Садовий– 6,4%, Олег Тягнибок – 3,9%, Арсеній Яценюк – 1,7%. За інших кандидатів готові віддати свої голоси 15,3% опитаних.

За даними дослідження, Тимошенко лідирує практично в усіх областях центру та частини заходу країни. При цьому вона входить до трійки лідерів майже в усіх областях. Порошенко має сильні позиції в частині областей заходу та Києві, Бойко – у більшості областей півдня та сходу.

Рівень підтримки Тимошенко більш-менш рівномірний у всіх областях центру, півночі, заходу та частково півдня. Порошенка найбільше підтримують на Вінниччині, дещо менше в областях заходу та центру, ще менше на півдні.

Похожие новости

Власть в Украине очень близорукая, – жесткое заявление сенатора США

Сенатор США Крис Мерфи рассказал о своих впечатлениях после поездки в Украину сделав важное заявление, передает Голос Америки. “Целью поездки в Украину было «узнать больше о текущем конфликте в Восточной

КНДР запустила несколько ракет малой дальности

Это первые пуски после обмена угрозами с США. Северная Корея произвела запуск сразу нескольких ракет малой дальности. Об этом сообщает агентство Ренхап со ссылкой на южнокорейских военных. Отмечается, что КНДР

В США на гонках застрелили трех человек

Подозреваемого в расстреле не нашли. Три человека были застрелены во время автогонок в штате Висконсин, США. Об этом сообщает Time. Шериф округа Кеноша в штате Висконсин говорит, что три человека