Вторгнення РФ: хто в Європі ризикує втратити незалежність

Експерт висловив припущення, хто є ймовірним ласим шматком для президента РФ

Росія не відмовиться від своїх агресивних імперських планів. Після початку гібридної війни з Україною, у зоні ризику опинилися країни європейської периферії.

Про це повідомляють експерти американської приватної розвідувально-аналітичної компанії Stratfor. За їх прогнозами під ймовірний удар Москви можуть потрапити країни Балтії, Балкан, Центральної та Південної Європи.

«Росія прагне запобігти розширенню НАТО і ЄС, а також посіяти розбрат між ними — в першу чергу, в питанні санкцій і посилення обороноздатності», — розповіли експерти компанії.

Але представники приватної розвідки пояснюють, що країнам європейської периферії мало підстав боятися звичайної військової агресії Москви. Вони вважають відкрите вторгнення малоймовірним, оскільки частина держав входить до складу НАТО, а решта розташовані на значній відстані від Росії.

У Stratfor наголошують, що Кремль для агресії може використати не лише свою армію. Москва ймовірніше задіє політичні маніпуляції, каральні енергетичні та економічні заходи, кібератаки, диверсійні, пропагандистські і дезінформаційні кампанії. Це, на думку експертів, становитиме особливу загрозу для країн на краю Європи.

Похожие новости

Советник главы комитета ВР устроил пьяный дебош в Киеве

Судя по фотографии, которую опубликовал ресурс, злоумышленником оказался советник председателя Комитета Верховной Рады по вопросам борьбы с организованной преступностью и коррупцией Виталий Рябцун. Также на фото можно увидеть шприц. Советник

Это должна знать вся страна! Отныне в Украине появился официальный узурпатор власти – Сыроид

Законопроект о реинтеграции Донбасса предоставляет президенту Петру Порошенко узурпаторские полномочия. Об этом сообщила вице-спикер Оксана Сыроид, передает корреспондент UA1. «В этом законе столько зла, что нам хватит на следующие годы. Мы фактически

В долгах как в шелках: в МВФ предрекают Украине дефолт

Кредитные программы Международного валютного фонда (МВФ) будут нужны Украине еще в течение ближайших 10-15 лет. Об это заявил информированный источник в Фонде. «Украина обречена иметь программы с Фондом в ближайшие