Врятуйте_життя!!! В страшну біду потрапив Народний Герой України!!!

Врятуйте_життя!!!!
Народе український, звертаємо до вас клич про допомогу!!! В страшну біду потрапив Народний Герой України!!!!

Костянтин Шкапоїд — доброволець, боєць 34 бат 57 бриг та вірний син своєї Батьківщини!!! На початку грудня був важко поранений в Пісках.

Ворожа снайперська куля потрапила в голову українського бійця. В перші ж години після поранення Костянтина прооперували досвідчені нейрохірурги, несучі службу в мобільному шпиталі м.Покровськ.

На даний момент Костя знаходиться в лікарні в Львівському шпиталі, де до недавнього часу пролежав без свідомості , тобто, більше місяця в комі! Кілька тижнів тому, дякувати Богу, він прийшов до тями! Лікарі налаштовані оптимістично.

Але лікування буде довгим і виснажливим, адже у Кості відсутня частина черепа…

Костянтин Шкапоїд, батько чотирьох дітей, дідусь трьох онуків! Вони у нього ще зовсім маленькі) 5, 3 і 2 рочки.

Саме згадуючи про них він посміхається і ЖИВЕ, живе надією!!! Костя прийшов на війну добровольцем ще в 2014 році. І сказав, що буде воювати, як і його дід, до перемоги!

Ми щиро віримо, що Костаянтин Шкапоїд найближчим часом піде на поправку!!!! Йому зараз потрібні наші молитви, слова підтримки, віра в нього і в перемогу!

Усім бажаючим підтримати нашого Героя, реквізити його банківської карти, адже розраховувати на одну зарплатню….важко!…

КАРТА ПРИВАТ БАНКА 5168 7427 0867 8200 Костянтин Шкапоїд

Опубліковано Alexandr Popov 27 січня 2018 р.

Похожие новости

На Запорожской АЭС произошла авария

На Запорожской АЭС произошла разгрузка энергоблока №6 из-за отключения насоса. Об этом сегодня сообщает пресс-служба НАЭК Энергоатом. «Блок №6 Запорожской АЭС во вторник в 13:23 разгружен на 50% – до 350 МВт

Евросоюз официально обвинил Генпрокуратуру Украины в подрыве работы НАБУ

Европейская служба внешних действий (ЕСВД) вечером, 5 декабря, распространила заявление о ситуации в сфере борьбы с коррупцией в Украине с подписью спикера Европейской комиссии. Документ опубликован на официальном сайте ЕСВД, передает «Европейская правда». В заявлении Евросоюз

Погроми в центрі столиці: з’явилися фото наслідків

Націоналісти розгромили будівлю російського “Сбербанку” в Києві на Подолі Представники добровольчого руху ОУН Миколи Коханівського атакували будівлю “Сбербанку”. Судячи з фотографій, вони залишили напис “Смерть Росії” і облили стіни банку фарбою.