ВИ ЦЕ БАЧИЛИ? ЧИ МОЖЕ ЧУЛИ? «БІДНИЙ» ПРОКУРОР В БАГАТІЙ РОДИНІ: СКІЛЬКИ НАСПРАВДІ ЗАРОБЛЯЄ І ЧИМ ЗАЙМАЄТЬСЯ КЛАН ЮРІЯ ЛУЦЕНКА

Юрій Луценко – один з найбільш неоднозначних політиків. Не дивлячись на кримінальну справу за розтрату державного майна в особливо великих розмірах, він зміг залишитися на політичній арені і навіть став генеральним прокурором. Останнім часом Луценко все частіше скаржиться, що веде дуже скромне життя через брак грошей.

ЗМІ розібралися скільки насправді заробляє генпрокурор і його сім’я.

Майбутній генпрокурор України народився в 1964 році в Рівному. З самого дитинства йому прищеплювали інтерес до політичної діяльності. Його батько Віталій Іванович був першим секретарем Рівненського обласного комітету КПРС, а потім народним депутатом України другого і третього скликань. По стопах батька вже в 1994 році він став заступником голови Рівненської ради народних депутатів.

12 травня 2016 його офіційно призначили генеральним прокурором. Але ось для його обрання довелося навіть змінити закони. Тому що у Луценка немає юридичної освіти. Верховній Раді довелося встановити нові критерії, які дозволяють обрати на посаду людину, яка не має професійної освіти, але не менше 5-ти років пропрацювала у сфері права.

Юрій Луценко скаржиться, що з посадою довелося перестати займатися бізнесом і грошей у державного діяча немає, тому що отримує тільки зарплату. Але, як виявилося, його доходи за 2017 зросли як на дріжджах. На посаді генпрокурора тільки за грудень він отримав 218 563 гривні. І це без премій і компенсацій.

Ось у чому до «бідного» прокурора причепитися не можна, так це в майні – у нього його просто немає.

Але нічого дивного – все просто записано на родичів. Квартира в Києві площею 181 квадратний метр належить коханій дружині Ірині. Особняк площею 859 квадратних метрів в Київському районі записаний на тестя.

Але ось тільки, квартира дружини, в якій за словами генпрокурора вони проживають продається на сайтах нерухомості. Ціна за квартиру 12,25 мільйонів гривень.

А ось заміський особняк мабуть настільки сподобався Юрію, що він вирішив орендувати нерухомість у свого тестя, заодно взявши в користування ще й гараж з ділянкою.

Крім зарплати самого прокурора кругленьку суму отримує і його дружина. Звичайно поменше чоловіка, але в минулому році вона задекларувала суму в 146 581 гривень. Нагадаємо, що в квітні 2017 Петро Порошенко вирішив призначити Ірину в якості свого представника у Верховній Раді.

Крім зарплати Ірина отримала більше 350 000 гривень за надання нерухомості в оренду. Причому одну з будівель салон краси «Белфарм» орендує ніхто інший, як старший син Луценка.

Дружина генерального прокурора заявляла, що весь бізнес переписала на сина і сама більше не має до нього відношення, але, як бачимо жінка бізнес-то віддала, а ось приміщення подарувати дитині забула. Самому ж Олександру Луценко, старшому синові, належить салон краси і триповерховий офісний центр «Сіті конект». площею 2179 кв.м.

Син з батьками не проживає, тому його доходи подружжя не декларує. Але судячи з частих грошових подарунків – Олександр не погано влаштувався.

Тільки за 2017 рік Юрій отримав від свого сина більше 290 тисяч гривень. На які, як він потім заявляв і організував дорогу поїздку на Сейшели.

Джерело

Похожие новости

9 березня 2018 р.: гороскоп для всіх знаків Зодіаку

В цілому гороскоп на сьогодні дуже сприятливий для реалізації будь-яких задумів. Сміливо переходьте від слів і планів до справи, при цьому не забувайте прислухатися до своєї інтуїції – сьогодні вона

Мороз рассказал, что нужно сделать, чтобы добиться изменений в стране

По мнению Мороза, основное что нужно Украине — это борьба с коррупцией. Но это еще не все! Источник

Это предел наглости! Януковичу такое и не снилось. В сети показали эпические кадры кортежа Порошенко

6 марта в самом центре Киева произошло ДТП с участием кортежа президента Порошенко. «Страна» первой опубликовала видео с места происшествия. Отметим, что президент практически каждое утро проезжает этот участок дороги около 12.00