Українцям заборонять виїжджати за кордон: хто потрапив під удар

Платники аліментів повинні подавати щоквартальні звіти про відсутність у них заборгованості.

Таку заяву зробив директор департаменту виконавчої служби Міністерства юстиції Олексій Воробйов.

При цьому Воробйов зазначає, що його відомству неважливо, як саме буде здійснюватися платіж: “Нам не важливо, яким чином він буде платити готівкою або банківським переказом. Він повинен надати звіт про те, що він не має заборгованості”.

Однак слід враховувати, що платник аліментів повинен надати розписку, якщо оплата відбувається за готівковий розрахунок.

Перевіряти наявність або відсутність заборгованості по сплаті аліментів міністерство юстиції буде раз в три місяці. У тому випадку, якщо після квартальної перевірки у платника аліментів буде заборгованість, його внесуть до державного реєстру боржників.

Як покарання злісним неплатникам заборонять подорожі за кордон. Щоб виїхати за межі України платник аліментів повинен буде погасити борги і надати відповідний звіт про оплату, тільки в цьому випадку він зможе виїхати.

Як повідомляли раніше, Валентин Крушинський заявляв, що не дивлячись на ухвалений Верховною Радою закон про аліменти, як він буде працювати на практиці, поки невідомо. Найбільш ефективним нормами він вважав заборону на управління транспортним засобом і його скасування на вивезення дитини за кордон.

Тим часом в Україні вже почали діяти мобільні групи по ліквідації заборгованості по оплаті аліментів. Перші групи з’явилися в Київській та Запорізькій областях.

джерело

Похожие новости

Как стать миллионером: достаточно слетать на Уран

Открытие, сделанное американскими физиками из Стэнфордского университета, может сделать богатыми всех жителей Земли. Ученые выдали секрет, где могут находится огромные залежи гигантских бриллиантов. Более того, они предположили, что на гигантской

Когда в США кто-то кашляет, у всей Украины начинается пневмония — Найман

Дефолт пока не стоит на повестке дня — но берегите кэш! Вокруг американского госдолга постепенно начинает закручиваться триллер. Информация далека от СМИ и тем важнее (когда ее начнут обсуждать на

Стихія продовжує нещадно руйнувати Москву (відео)

У День Незалежності України в столиці країни-агресора зафіксували рекордну кількість опадів Так, з вечора середи до ранку четверга, 24 серпня, в Москві випало понад чверть місячної норми опадів, повідомляє місцеве Метеобюро.