УКРАЇНЕЦЬ ЗРОБИВ ШОКУЮЧУ ЗАЯВУ ПРО ВІДОМОГО КОМБАТА: КОМБАТ ВИЯВИВСЯ СЦИКУНОМ, ЯКИЙ РАЧКИ ВТІКАВ З-ПІД ІЛОВАЙСЬКУ, ТА ПОКИДЬКОМ, ЯКИЙ ВКРАВ 400 ОДИНИЦЬ ВОГНЕПАЛЬНОЇ ЗБРОЇ, ЯКА ЗНАХОДИЛАСЯ В ПОЛКУ «ДНІПРО-1»

Ряжений.

Давайте згадаємо 2014 рік — пройшло декілька місяців з розстрілів на Майдані, починалася війна на сході.

Нам впарили «ряжених» — впихнули в гнилий політичний проект під назвою «Народний фронт» таких покидьків як Юрій Береза, Андрій Тетерук, Ігор Лапін, приправили це чорноротою Чорновіл та «козаком» Гаврилюком.

А на фоні цих «фронтовиків» та на людському горі в Раду пролізли Яценюк, Аваков, Турчинов, Парубій, Петренко, Іванчук, Пашинський, Костянтиновський, Сюмар та десятки інших покидьків.

Покидьків, які навіть тему війни впихнули у свій проект, потираючи руки після втечі Януковича.

Вчора всю країну сколихнули події в Кіровоградській області, де рейдери намагалися заволодіти землею людей, які до цього її 20 років обробляли. За декілька днів підробили підписи, підкупили нотаріуса та переоформили все майно на себе.

Ми звикли, що слово «рейдер» асоціюється з прізвищами Пашинського та Петренка, відсьогодні до цього списку додався ще один їх колега з «Народного фронту» — Юрій Береза.

Нам намалювали картинку хороброго комбата, кинувши мільйони на розкрутку інших таких же «героїв».

А комбат виявився сцикуном, який рачки втікав з-під Іловайську, та покидьком, який вкрав 400 одиниць вогнепальної зброї, яка знаходилася в полку «Дніпро-1».

Ряжений.Давайте згадаємо 2014 рік — пройшло декілька місяців з розстрілів на Майдані, починалася війна на сході.Нам …

Опубліковано Gromov Igor 28 червня 2017 р.

Похожие новости

Лавров отличился новым циничным заявлением по поводу Украины

Министр иностранных дел РФ Сергей Лавров заявил, что Россия продолжает «уважать» территориальную целостность Украины после оккупации Крыма, а вопрос пересмотра «Большого договора» (Договор о дружбе, сотрудничестве и партнерстве между Российской Федерацией и

«Важный инвестор для России»: за что Путин похвалил Порошенко

Масштабы лжи из уст украинской власти вокруг отношений со страной, напавшей на нас поражают. Нам показывают санкционные списки, блокируют доступ к российским социальным сетям  и призывают бойкотировать продукцию с эмблемой

АТО завершено офіційно: як тепер називається ситуація на Сході України

Президент України Петро Порошенко заявив про завершення “антитерористичної операції” на Донбасі — тепер це буде “операція Об’єднаних сил” “Ми змінюємо формат цієї операції, керівництво переходить до Збройних сил України. Операцію