У центрі Москви обвалилася адмінбудівля: багато рятувальників і швидких

Видання дають різну інформацію щодо постраждалих

У центрі Москви обвалилася будівля, яка знаходилась на реконструкції. Просто в центрі міста обрушилася покрівля та фасад адміністративного будинку за адресою: вул. Трубна вулиця,  31.

Про це повідомляють російські ЗМІ, посилаючись на інформацію прес-служби ГУ МНС по Москві.

«Після прибуття підрозділу МНС встановили, що сталося обвалення частини фасаду і частини покрівлі на загальній площі в 80 квадратних метрів в триповерховій адміністративній будівлі, що знаходиться на реконструкції. На поточний момент інформація про постраждалих не надходила», — повідомили в прес-службі ГУ МНС.

У той же час щодо постраждалих видання дають різну інформацію. Одні пишуть, що інформації про постраждалих наразі немає, встановлюються обставини події.

Інші зазначають з посиланням на міський департамент охорони здоров’я, що в результаті події є три постраждалих.

Частичное обрушение выселенного дома в центре Москвы. Инцидент произошёл по адресу: Трубная улица, дом 31.

Опубліковано Коммерсантъ 21 березень 2018 р.

Один з російських телеканалів повідомляє, що  на місці події знаходяться чотири машини швидкої допомоги і сім автомобілів рятувальників. Уламки обваленої будівлі пошкодили припарковані поруч автомобілі. На місце події прибули кінологи з собаками, вони перевіряють, чи немає під завалами людей.

джерело

Похожие новости

Погроми в центрі столиці: з’явилися фото наслідків

Націоналісти розгромили будівлю російського “Сбербанку” в Києві на Подолі Представники добровольчого руху ОУН Миколи Коханівського атакували будівлю “Сбербанку”. Судячи з фотографій, вони залишили напис “Смерть Росії” і облили стіни банку фарбою.

Порошенко проигрывает даже Бойко,- эксперт

Электоральное поле Украины после Революции Достоинства претерпело значительные изменения Об этом говорится в статье эксперта Международного центра перспективных исследований Игоря Петренко на «Апострофе«. «За год до президентских и парламентских выборов,

А как же Румыния: Германия поддерживает присоединение Болгарии к Шенгену

Этот процесс должен произойти поэтапно, то есть, сначала к Шенгенскому пространству присоединятся все международные аэропорты Болгарии Федеративная Республика Германия поддерживает присоединение Болгарии к Шенгенскому безвизовому пространству. Об этом в Софии