У Кемерово термінова евакуація: рухнув дах, рятувальники у небезпеці

Рятувальники оперативно покидають торговий центр в Кемерово, в якому знову відбулося задимлення

Про це повідомив телеграм-канал “360tv”.

“Склалася стіна на третьому поверсі, йдемо”, – передає він слова рятувальників. Один з пожежників до сих пір не може знайти в будівлі дружину.

Зараз проходить термінова евакуація, всіх виводять з будівлі. Джерела повідомляють, що з трьома рятувальниками не можуть налагодити зв’язок.

За попередніми даними, в торговому центрі знову почалася пожежа.

Ось так на даний момент виглядає дах торгового центру “Зимова вишня”.

Тим часом Слідчий комітет допитує партнера російського мільярдера Дениса Штенгелова Сергія Братушева, який є співзасновником “КДВ-Груп” – компанії, що частково володіє ТЦ “Зимова вишня”.

Сам Штенгелов поки не збирається повертатися в Росію з Австралії, де він зараз перебуває. Але мільярдер пообіцяв по три мільйони рублів компенсації за кожного загиблого.

За останніми данними, внаслідок пожежі загинули 64 особи. Однак телеграм-канал “Ёж” отримав повідомлення від жінки, яка стверджує, що під час пожежі в торговому центрі загинули 130 осіб.

З листування можна зрозуміти, що співробітникам МНС наказали мовчати про реальну кількість жертв під час пожежі.

У МНС РФ повідомили, що дах торгового центру повністю завалився. Всеросійський союз страховиків оцінив збиток від пожежі в три мільярди рублів.

Після пожежі в торговому центрі в стаціонар помістили 11 постраждалих. Один потерпілий знаходиться в стані середньої тяжкості, ще дев’ять осіб опинилися в токсикологічному відділенні з отруєнням чадним газом.

Звичайні люди тим часом масово приносять до місця трагедії квіти, свічки й дитячі іграшки. Вони також почали приносити до торгового центру додаткові лавочки, щоб складати іграшки й квіти.

Крім цього, жителі Кемерово активно здають кров для постраждалих.

Нагадаємо, вдень 25 березня в центрі російського Кемерово загорівся торговельно-розважальний центр “Зимова вишня”. Вогонь охопив три з чотирьох поверхів будівлі, займання почалося на 4-му поверсі будівлі.

Пізніше віце-губернатор Володимир Чернов розповів, що осередок займання в торговому центрі був у дитячій батутній кімнаті, куди хтось із дітей приніс запальничку. Займання почалося з поролону в батутному басейні, який спалахнув, як порох.

джерело

Похожие новости

Он на грани: самочувствие Табакова резко ухудшилось

Артиста ввели в состояние медикаментозной седации для того, чтобы снять нагрузку с внутренних органов. Состояние актера и художественного руководителя МХТ имени Чехова оценивается как стабильно тяжелое. В понедельник стало известно,

Отметьте этот день в календаре: Украина ввела биометрический контроль на границе с Россией

С 27 декабря на границе Украины с Россией в тестовом режиме начал работу биометрический контроль. Об этом сообщает ТСН. Мобильные комплексы применяются пока на основных пунктах пропуска. Это является своеобразной

В Центральной Африке убили шесть волонтеров Красного Креста

Все погибшие были выходцами из африканских стран. На юго-востоке Центральноафриканской республики в результате нападения на медицинский центр были убиты шесть сотрудников Международного комитета Красного Креста. Об этом сообщается в заявлении