Твіт відомого політичного діяча США зібрав рекордну кількість лайків

Став відомий автор публікації, що зібрала абсолютний рекорд з «лайків» у відомій соціальній мережі

Після заворушень у Шарлотсвіллі екс-президент США процитував у соціальній мережі Twitter Нельсона Манделу та став рекордсменом.

 13 серпня Барак Обама у трьох твітах процитував Нельсона Манделу:

«Ніхто не народжується з ненавистю до іншої людини через колір шкіри, походження чи релігію. Люди вчаться ненавидіти, і якщо вони можуть навчитися ненавидіти, потрібно намагатися вчити їх любові, бо любов набагато ближча людському серцю».

Перший твіт зібрав рекордну кількість уподобань за всю історію соціальної мережі — 2,9 млн.

Ці слова екс-президент США написав у відповідь на зіткнення між ультраправими та їхніми противниками в місті Шарлотсвілль, штат Вірджинія.

Як повідомлялось, 13 серпня в США у студентському містечку Університету Вірджинії Шарлотсвілль відбулися зіткнення учасників мітингу ультраправих із їх противниками.

Під час масових заходів невідомий на автомобілі в’їхав у натовп активістів, які виступали проти мітингу ультраправих. В результаті 1 людина загинула і щонайменше 26 опинилися в лікарні. Пізніше водій автомобіля був заарештований.

Через це в штаті Вірджинія було запроваджено надзвичайний стан.

Джерело: Українська Правда

Похожие новости

ЕСПЧ обязал Россию заплатить осужденному за убийство Немцова

Темирлан Эскерханов заявил о жестоких условиях содержания. Европейский суд по правам человека обязал Россию выплатить шесть тысяч евро компенсации осужденному по делу об убийстве оппозиционера Бориса Немцова, сообщается на сайте суда. Осужденный

«Живет в «Крестах». Плотницкий сидит в петербургском СИЗО и дает важные показания: опубликовано видео

Бывший глава самопровозглашенной «Луганской народной республики» Игорь Плотницкий, смещенный со своего поста в результате переворота в ноябре 2017 года, арестован в России и содержится в петербургском СИЗО «Кресты» (после переезда

Украина и Будапештский меморандум: “Мы не использовали и не угрожали Украине ядерным оружием”, – Лавров

Заявление министра иностранных дел России Сергея Лаврова о том, что не Россия, а Украина нарушила Будапештский меморандум, допустив Майдан, почти 100% повторением заявления годичной давности. В январе 2017 Серий Лавров