Трагедія в Кемерово: у Путіна знайшли крайніх

Лише після трагедії ТЦ почнуть перевіряти на дотримання вимог правил безпеки

У Путіна зробили перші висновки щодо причин моторошної пожежі в торговому центрі «Зимова вишня», яка забрала життя понад півсотні людей.

Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на заяву уповноваженої при президенту РФ у справах дітей Анну Кузнєцову.

За словами представника адміністрації глави Кремля, причиною трагедії називають насамперед недбалість осіб, які відповідають за безпеку відвідувачів закладу.

«Причина в халатності. Норми всі прописані. Але те, як ми ставимося до норм безпеки, є катастрофічною причиною тих бід, яким ми сьогодні бачимо», — сказала вона.

Також Кузнєцова додала, що трагедія повинна стати сигналом до перевірок у всіх торгових центрах країни.

За останніми даними в результаті пожежі в ТЦ загинули понад 50 людей, ще понад 80 постраждали. Також відомо, що десятки людей розшукують родичів, які були, або могли бути на момент пожежі в торговому центрі.

Нагадаємо, пожежа в торговому центрі в Кемерово сталась у неділю, 25 березня. У Кемеровській області оголосили режим надзвичайної ситуації. Люди, які стали заручниками НС, намагалися самостійно врятуватися, вони ховалися в санвузлах та інших приміщеннях. Рятувальникам було складно пробратися в середину через сильне задимлення та вогонь, що ускладнювало пошуки відвідувачів.

За словами очевидців, пожежа почалася в тій частині приміщення, де розташований розважальний комплекс, також повідомлялося, що в кінотеатрі заблоковані діти. Дехто з них намагався вистрибувати з 4-го поверху, щоб врятуватися, четверо загинули одразу, ще сім осіб постраждали. Більше сотні людей змогли врятуватися.

джерело

Похожие новости

Порошенко побледнел от страха: в США открыто заявили, что он наперсточник

Один из хозяев и покровителей шоколадного магната Джо Байден на весь мир заявил, что Петро наперсточник! Стоит отметить, что Джо Байден прямо заявил: Порошенко уже много раз доказывал что надо следить

В сети появилось совместное фото Насти Каменских и Потапа, очень похожее на свадебное

На снимке Настя позирует в белом платье, очень похожем на свадебное, а на безымянном пальце ее правой руки красуется то самое кольцо, которое мы уже видели в микроблоге певицы Потап

В России из-за массового отравления отменили Праздник топора

К врачам с отравлением обратилось 129 участников фестиваля. В Томской области из-за массового отравления досрочно завершили фестиваль Праздник топора. Об этом в пятницу, 18 августа, сообщает администрация Томской области. По