Терміново: Україна висилає російських дипломатів

Україна висилає російських дипломатів у відповідь на цинічну хімічну атаку в Солсбері (Великобританія)

Про це повідомив президент Петро Порошенко.

“Україна у дусі солідарності з нашими британськими партнерами та трансатлантичними союзниками, та в координації з країнами ЄС, ухвалила рішення про видворення з української території 13 російських дипломатів із тих небагатьох, що залишилися. Бо як відомо, наші дипломатичні стосунки з РФ де-факто заморожені”, – особисто в Facebook повідомив Порошенко.

Глава держави також додав, що Росія в черговий раз підтвердила своє зневажливе ставлення не тільки до суверенітету незалежних держав, але і до цінності людського життя.

“Тому, як ніколи, важливо не обмежуватися символічними жестами. Наступний крок – збільшення ціни для Москви за вчинені міжнародні злочини, включно через посилення персональних, фінансових та економічних санкцій. Наша спільна відповідь Кремлю і надалі має бути рішучою та жорсткою для недопущення нових людських трагедій та забезпечення поваги до норм міжнародного права”, – констатував Петро Порошенко.

Похожие новости

Срочно! Порошенко охраняет ФСБ как и Януковича: о чем это говорит нам?

Во времена Майдана, лидеры сцены Яценюк, Кличко, Парубий, Пашинский, Турчинов, Порошенко и остальные преступники вопили, что Януковича охраняет ФСБ России и что вся охрана Януковича это агенты Кремля. Как бы

У Порошенко анонсировали новый удар по России

Каждый украинец сможет подать в суд на Россию за оккупацию. Об этом в интервью «Обозревателю» рассказал секретарь комитета Верховной Рады Украины по вопросам национальной безопасности и обороны, народный депутат от

Не договорились: в оккупированном Крыму «отжали» имущество опального олигарха

Так называемый «Госсовет Крыма» дала согласие на продажу имущества, принадлежащего олигарху Игорю Коломойскому Об этом говорится в сообщении «крымского парламента». «На продажу будут выставлены заправка в Симферопольском районе, детский санаторий»