Терміново: скандального мера Одеси Труханова затримали в Борисполі

Мера Одеси Геннадія Труханова затримали прикордонники в міжнародному аеропорту «Борисполі»

Про це повідомила журналістка «Радіо Свобода» Наталія Седлецька.

Одеський градоначальник тільки прибув з Чехії. Прикордонники передали його НАБУ.

Як повідомлялося, 12 лютого на сайті Одеської міської ради з’явилося розпорядження про відрядження Одеського міського голови Геннадія Труханова в Прагу для проведення робочих переговорів на рівні Міністерства промисловості і торгівлі Чеської Республіки.

При цьому в посольстві України в Празі повідомили, що ніхто з органів Одеської міської влади не звертався до них з проханнями про сприяння в організації будь-яких візитів Труханова останнім часом.

Раніше стало відомо, що Національне антикорупційне бюро активізувало розслідування відносно одеського міського голови Геннадія Труханова. За словами колишнього першого заступника глави СБУ Віктора Тріпак, детективи займаються розслідуванням мільйонних махінацій з комунальним майном Одеси і можливу участь у них мера міста.

Нагадаємо, чинний мер Одеси Геннадій Труханов не з’являється на своєму робочому місці більше 40 днів. Як пишуть місцеві ЗМІ, над Трухановим нависла загроза арешту, тому він відправився шукати захисту. У свою чергу одесити навіть влаштували символічні “поминки” по Трухановому.

Джерело

Похожие новости

Кличко о России и Украине: как мы могли допустить, чтобы два братских народа убивали друг друга

Отношения между Украиной и Россией скоро улучшатся, кроме того, экономика Украины переживет большой рост Кличко: Как мы могли допустить, чтобы братские народы убивали друг друга? Такое мнение высказал экс-чемпион мира

Коренные киевляне совсем зажрались: жители города обратились к Кличко со скандальной петицией

Киевские активисты обратились к мэру города Владимиру Кличко с требованием запретить гражданам Украины из других городов переселяться в Киев. Об этом сообщает ONLINE.UA со ссылкой на сайт Киевского городского совета.

Отказ от алкоголя: эта информация очень ценная

ВОССТАНОВИТСЯ ЛИ ОРГАНИЗМ, ЕСЛИ ОТКАЗАТЬСЯ ОТ АЛКОГОЛЯ? Алкоголь пагубно влияет не только на психическое и физическое здоровье человека, нередко он приводит и к ухудшению уровня жизни, когда человек лишается из-за