Терміново: поліція готує облаву на соратників Саакашвілі, – активіст

Активіст Сухов повідомив про запланований поліцією рейд проти пов’язаних з Саакашвілі грузинів – з метою їхньої депортації.

Активіст Олег Сухов заявив на своїй сторінці в Facebook про можливий рейд поліції проти пов’язаних з політиком Михайлом Саакашвілі грузинів – з метою їхньої депортації – 20 лютого.

«20 лютого планується масштабний рейд поліції проти грузинів в Україні з метою їхньої незаконної депортації. Це може стосуватись як громадян Грузії, пов’язаних з Михайлом Саакашвілі і наметовим містечком під Радою, так і будь-яких громадян Грузії взагалі», – йдеться в заяві.

При цьому він підкреслив: джерелами інформації є грузинський телеканал Руставі-2 «який посилається на Руслана Дворнікова з наметового містечка під ВР, який підслухав розмову поліції».

Крім того, Сухов нагадав: у 2017 році правоохоронці та силовики «викрали 7 соратників Саакашвілі, включаючи журналіста, побили їх і викинули в Грузію без рішення суду і будь-яких юридичних підстав».

Похожие новости

Азаров слил Порошенко. Олигарха действительно задерживали в Питере

Экс-Премьер министр Украины времен Януковича Николай Азаров подтвердил информацию, что тогдашнего олигарха Петра Порошенко действительно задерживали в Питере. По словам Николая Азарова, Порошенко задерживали в Питере и ему об этом

В Венесуэле напали на посольство Испании

Двое неизвестных кинули в здание посольства несколько бутылок с зажигательной смесью. Генеральная прокуратура Венесуэлы сообщила, что неизвестные совершили нападение на посольство Испании в Каракасе. «Генпрокуратура расследует атаку против посольства Испании

Люди в бешенстве! Троли Авакова совсем обезумели на телевидении

Штатный троль Министра Внутренних Дел Украины — Зорян Шкиряк заявил на всю страну, что коррупции в стране фактически нет. По его словам, после Майдан новая власть начала бороться с коррупцией