Страшна пожежа в Кемерово: безсилі рятувальники та останні слова загиблих

Встановлювати особистості загиблих планують за допомогою ДНК

В російському Кемерово вдалося загасити вогонь на території ТЦ «Зимова вишня». Втім, за добу кількість жертв сягнула 69 осіб, при чому 40 із них – діти.

Рятувальники знайшли тіла восьми загиблих у приміщенні кінотеатру, їх практично неможливо було впізнати, настільки сильно обгоріли. Пожежні повноцінно так і не перевірили два зали, вони були дуже задимлені, тому швидше за все жертв було більше.

Чекали на спеціальну техніку для розсіювання шкідливих речовин, а потім виявили новий осередок загоряння на третьому поверсі центру.

Стягували також додаткові бригади:

«Малоймовірно, що будуть виявлені ті, що вижили. Вижити в таких умовах неможливо. Приміщення заповнені густим чорним димом», — звітували в місцевому МНС.

Згодом у соціальних мережах знайшли акаунт однієї з покійних дівчат – Майю. Останній статус підлітка був доволі красномовним, але від того не менш моторошним:

«Це кінець».

Встановлювати особистості загиблих планують за допомогою ДНК, без вісти зникли близько 37 відвідувачів, десятеро перебувають у лікарні, їх стан визначають як стабільно тяжкий, одна людина – на межі життя і смерті, в реанімаційному відділенні.

Дивіться:  Пожежа в Кемерово, ТЦ «Зимова вишня»

Як повідомляли медіа, під час пожежі у ТЦ «Зимова вишня» в російському Кемерово зник без вісти цілий клас школярів. Батьки відправилися на пошуки, підключили копів, але поки все марно. Серед чотирьох загиблих чи постраждалих дітей також немає. У Центрі медицини катастроф зазначають, що загиблих нібито взагалі немає, а всього лише 12 осіб із опіками. У МНС визнають, що могли поквапитися з висновками і прийняти дітей, які втратили свідомість, за загиблих.

джерело

Похожие новости

3 дня протестов и 450 протестующих задержали, 20 убили: это только начало, но чего?

Айатолла Али Хаменеи заявил, что протесты в стране провоцируют и поддерживают, в том числе финансово, «враги Ирана». За последние три дня антиправительственных протестов в столице Ирана Тегеране арестовали 450 протестующих.

Інтимні фото надзвичайно привабливої акторки злили в мережу

Голлівудська акторка має надзвичайно курйозне захоплення Енн Хеттевей полюбляє селфетись в неймовірно особливому стилі. Вона дуже часто робить це в оголеному вигляді. Про це користувачі соцмереж дізнались завдяки злитим хакерами

Парасюк хоче замінити Авакова: нардеп мітить на міністра МВС

Нардеп Володимир Парасюк заявив у ефірі ZIK про бажання очолити МВС. Так, відповідаючи на питання глядача про міністерство, яким би він хотів керувати, нардеп підкреслив, що «вже неодноразово казав про