ЩО БУДЕ У НЕДІЛЮ? АКТИВІСТИ ОБІЦЯЮТЬ 50 ТИСЯЧ «ШТИКІВ»

Організатори Маршу 18.02.2018 — анонсують участь 50-ти тисяч учасників.

І знаєте — я повірю. І повірю з двох причин:
1. 18.02 — виповнюється 4 роки з дня, коли на території Революції Гідності почалися масові розстріли та вбивства Революціонерів. Тому багато хто вийде спитати у влади: «Хто покараний?»

2. Зараз як ніколи потрібна консолідація патріотичних опозиційних сил, а передовсім — учасників Штабів Спільних Дій, які було створено буквально за тиждень до позбавлення Саакашвілі громадянства. То ж, слід очікувати мобілізації і Руху «Справедливість» Валентина Наливайченка, і «Хвилі» Віктора Чумака і «Альтернативи» Єгора Фірсова і політичної партії УНА-УНСО і РПС. Руху Нових Сил — само собою.

До того ж, є Рух «Визволення» (Семенченко-Соболєв), «Демократичний альянс» (Гацько-Лещєнко-Наєм-Заліщук), Самопоміч, ВО Свобода, яка під Парламентом була представлена Іллєнком, Левченком та мером Конотопу Артемом Семініхіним, «Патріот» Миколи Голомші та «Новий вогонь» Дмитра Різниченка.

Єдине від чого люто застерігаю лідерів партій, рухів та організацій, так це від політизації протесту та піару себе та своїх політичних сил. Це — перш за все День скорботи і люті, день, коли лунає «Пливе кача», день, коли ввечері ті хто вижив тоді — пом’януть Побратимів.

Серед тих хто пом’яне — буду і я, адже 18.02 — мій другий День народження. Я тоді дивом вижив під Профспілками. Тому концепція протесту має бути суто Майданівська, а не політична. Тоді буде не 50, а 100 тисяч. А може й більше…

Організатори Маршу 18.02.2018 — анонсують участь 50-ти тисяч учасників.І знаєте — я повірю. І повірю з двох причин:1….

Опубліковано Назаром Приходьком 15 лютого 2018 р.

Похожие новости

В мире увеличилось количество голодающих — ООН

Больше всего людей, страдающих от голода, живут в Азии — 520 миллионов человек. В 2016 году в мире от голода страдали 815 млн человек или 11% населения планеты. Это превышает

Санкции конгресса США против России: подробности

В документе уделяется внимание поддержке суверенитета Украины. В законопроекте об усилении санкций США против России важное место отводится поддержке суверенитета и территориальной целостности Украины. Детали закона были опубликованы украинским посольством в США.

МИД России обвинило Молдову в вероломстве

Из-за ситуации вокруг российского вице-премьера Рогозина Москва готовит адекватный ответ Кишиневу. Замглавы МИД России Григорий Карасин заявил в интервью газете Коммерсант, что Москва считает вероломным объявление вице-премьера Дмитрия Рогозина персоной