РЕВА: Соціальні ревізори перевірятимуть українців. А хто їх не впускатиме, їм відмовлять у субсидії

Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів про інспекторів соціальних служб, які перевірятимуть тих, хто претендує на субсидії.

На основі акту про матеріально-побутові умови проживання сім’ї, складеного ревізорами, буде вирішуватися питання про надання допомоги на оплату комунальних послуг.

Про це повідомляє “Народна Правда“.

Міністр підкреслив, що українці мають право не пускати ревізорів до своєї оселі.

“Можуть не пустити, це їхнє право! Але є одне але. Коли родина подає прохання про субсидію, вони підписуються, крім іншого під наступним: “Я і члени моєї родини даємо згоду на збір інформації про мене та членів родини”.

І якщо вони не хочуть показати інспектору як вони живуть, він не має права вломлюватися, силою заходити, не дай боже, він просто складає акт, що йому відмовлено, перевірити майновий стан неможливо, і це є підставою для відмови у оформленні субсидії, от і все.

Ти не хочеш, щоб до тебе ходили? Не звертайся! Але якщо звернувся – погоджуйся, що тебе перевірять”, – зокрема сказав Андрій Рева.

Нагадаємо, обійнявши посаду міністра соцполітики півтора роки тому, Андрій Рева взявся за реформування системи начислення субсидій і розробку пенсійної реформи.Як здійснюватиметься перерахунок пенсій і що буде з субсидіями – читайте в інтерв’ю “Народної Правди”.

Нагадаємо також, українці ні в якому разі не залишаться без субсидій, запевнив міністр соцполітики Андрій Рева.

Навіть якщо Верховна Рада не виділить необхідні гроші на субсидії в поточному році, українським громадянам не варто турбуватися, оскільки в даному випадку йдеться про взаємини держави і постачальника житлово-комунальних послуг.

Раніше в Кабміні дали пояснення по принципам розрахунку субсидій для українців. Також стало відомо, хто може втратити право на оформлення субсидій.

Похожие новости

Ну вот и все! Украинцам запретят ездить в РФ

В СБУ хотят запретить въезд в Россию для сначала для политиков и чиновников, а потом и для всех украинцев Нарушителям грозит уголовная ответственность. В ведомстве уже подготовили соответствующий законопроект и готовятся

Правда прорвалась в прямой эфир! Гордон на всю страну рассказал кем на самом деле является нацист Тягнибок

Псевдопатриот Украины Олег Тягнибок сделал все для того, чтобы Крым сдали и чтобы на Донбассе началась мясорубка в которой погибли лучшие из лучших сыновей Украины. Об этом заявил авторитетные украинский

КАКОЙ УЖАС: МОЧАНОВА ЗА КРИТИКУ ПОРОШЕНКА ЗАДЕЛИ «ЗА ЖИВОЕ». ОН ОТВЕТИЛ!!!

Прислали в личку, сам бы не увидел, сабдж давно в глухом бане. Я конечно догадывался, что где-то в глубинах бана существует центральное пыхвахранилище, где аналогичные этому борщу с морсом чучела