РЕВА: Соціальні ревізори перевірятимуть українців. А хто їх не впускатиме, їм відмовлять у субсидії

Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів про інспекторів соціальних служб, які перевірятимуть тих, хто претендує на субсидії.

На основі акту про матеріально-побутові умови проживання сім’ї, складеного ревізорами, буде вирішуватися питання про надання допомоги на оплату комунальних послуг.

Про це повідомляє “Народна Правда“.

Міністр підкреслив, що українці мають право не пускати ревізорів до своєї оселі.

“Можуть не пустити, це їхнє право! Але є одне але. Коли родина подає прохання про субсидію, вони підписуються, крім іншого під наступним: “Я і члени моєї родини даємо згоду на збір інформації про мене та членів родини”.

І якщо вони не хочуть показати інспектору як вони живуть, він не має права вломлюватися, силою заходити, не дай боже, він просто складає акт, що йому відмовлено, перевірити майновий стан неможливо, і це є підставою для відмови у оформленні субсидії, от і все.

Ти не хочеш, щоб до тебе ходили? Не звертайся! Але якщо звернувся – погоджуйся, що тебе перевірять”, – зокрема сказав Андрій Рева.

Нагадаємо, обійнявши посаду міністра соцполітики півтора роки тому, Андрій Рева взявся за реформування системи начислення субсидій і розробку пенсійної реформи.Як здійснюватиметься перерахунок пенсій і що буде з субсидіями – читайте в інтерв’ю “Народної Правди”.

Нагадаємо також, українці ні в якому разі не залишаться без субсидій, запевнив міністр соцполітики Андрій Рева.

Навіть якщо Верховна Рада не виділить необхідні гроші на субсидії в поточному році, українським громадянам не варто турбуватися, оскільки в даному випадку йдеться про взаємини держави і постачальника житлово-комунальних послуг.

Раніше в Кабміні дали пояснення по принципам розрахунку субсидій для українців. Також стало відомо, хто може втратити право на оформлення субсидій.

Похожие новости

Не попадитесь на уловку: что нужно знать о новых газовых счетчиках

Светлый день. Звонок в дверь, а вы никого не ждете? “Кто там?”, – спросите вы. “Служба газа”, – ответит приятный женский голос. Такого поворота вы точно не ждали. Впустите газовщиков

Охранник музея изнасиловал самую старую бабушку. Она под ним рассыпалась!

Охранник Смитсоновского музея был уличен в сексе с египетской мумией. В настоящее время его арестовали. 44-летний Джеймс Монро работал ночным сторожем в музее и зарекомендовал себя положительно. В течение последних

Срочно: школьники массово отравились и чуть не взлетели на воздух

Опасное вещество чуть не убило детей Ранним утром 17 января во Львове из-за утечки угарного газа чуть не погибо восемь человек. Все пострадавшие – жители города Киева. Инцидет произошел в