Путіна ніде нема, в Кремлі паніка: загиблі діти отримали квитки в кіно на виборах

Трагедія в Кемерово викликала величезний резонанс серед звичайних росіян, які не розуміють, чому влада мовчить про реальні наслідки пожежі

У соцмережах активно обговорюють пожежу в Кемерово, яка, за останніми данними забрала життя 64 людей. Люди скаржаться на те, що він них цинічно приховують інформацію про пожежу, також вони співчувають родичам загиблих.

“Чи добре Ви спите, пане президенте? Адже це не просто кошмар. Це демонстрація того, що собою являє система. Ваша система, та сама, яка зараз тріумфально виграла вибори. Не розказуйте, що пожежі бувають всюди. «Всюди» президент країни вже був би на місці трагедії, а не красувався б на телеекрані як герой фільму про самого себе”, – написав російський політик Леонід Гозман.

Користувачі соціальних мереж розлючені через те, що Путін навіть не звернувся до народу. Місцева влада також байдуже поставилися до катастрофи. Російські ЗМІ, в свою чергу, майже нічого не говорять про трагедію.

“Які фантастичні звірі – ці наші ТВ-ЗМІ. Половину випуску новин ТВ5 смакували лютневу бійню в американській школі. І в самому кінці півхвилини про Кемерово”.

Росіяни бояться, що пожежа в Кемерово стане ще однією причиною “наїхати” на представників бізнесу.

“Точно знаю я одне. Починаючи з вівторка або середи по ресторанах/барах/торгових центрах підуть пожежники. І попросять у власників нові хабарі. Тому що «через Кемеровську історію ж посилення, по всіх регіонах рознарядка пішла ж», – написав Сергій Мінаєв.

“Скорботно й боляче. Співчуття тим, хто втратив близьких. Те, що відбувається в Росії – це чистої води “дичь” і це потрібно визнати”, – пишуть росіяни.

джерело

Похожие новости

МВФ загнал Порошенко в угол. Выхода нет

Отсутствие масштабных валютных поступлений будет означать переход к трате золотовалютных резервов и девальвации гривны. В преддверии выборов это очень опасно для власти. То есть у властей, на мой взгляд, сейчас

Смерть Мавроді: де насправді поділись гроші «МММ»?

Піраміда “МММ”, заснована Сергієм Мавроді, була однією з найбільших фінансових афер початку 90-х років минулого століття Після смерті Сергія Мавроді на запитання про те, куди поділися гроші “МММ”, швидше за

«Вместе с флотом вернуть Крым», — Гройсман ответил на предложение Путина

В Крыму осталось 17 кораблей, катеров и судов, в том числе 11 боевых кораблей. Премьер-министр Украины Владимир Гройсман предложил президенту Российской Федерации вместе с флотом и военной техникой вернуть и