Під Радою протести, зігнали поліцію

У четвер, 22 березня, під Верховною Радою зібрався мітинг, де вимагають заарештувати нардепа Надію Савченко

Також під Радою організували інший мітинг, учасники якого підтримують Савченко. В цілому під ВР зібралося близько 150 чоловік.

На мітингу в основному стоять літні люди. Вони організованими групами прийшли від метро Арсенальна. Люди тримають в руках плакати «Надія є».

Савченко також виходила з парламенту і трохи поспілкувалася зі своїми прихильниками, але потім знову повернулася в Раду.

Між прихильниками двох мітингів періодично відбуваються словесні перепалки. Перед Радою чергують поліцейські і загін спецполіціі. Серйозних конфліктів не було.

Нагадаємо, 22 березня регламентний комітет ВР проголосував за зняття недоторканності, затримання і арешту нардепа Надії Савченко. За відповідне рішення депутати проголосували одноголосно.

Спочатку депутати підтримали подання генпрокурора Юрія Луценка на зняття недоторканності, потім одноголосно проголосували за арешт Савченко.

На засіданні Луценко заявив, що є свідчення офіцера ЗСУ про те, що нардеп Савченко, яку експерти називають рупором Кремля, вербувала офіцерів для здійснення терактів в центрі Києва, а також аудіо- та відеозаписи цих розмов.

«Для отримання зброї Рубан і Савченко не пізніше листопада 2017 досягли домовленості з ватажком терористичної організації» ДНР «Захарченко, який пізніше і передав зброю для цього теракту», – сказав генпрокурор.

джерело

Похожие новости

Встреть своих, возвращаются пленные: подробности и фото обмена пленными

Сегодня в полдень состоится долгожданный обмен пленными и домой из АТО вернутся 74 украинца Обмен будет проходить по формуле «306 на 74». Специально для освобождения украинских военных ряду арестованных боевиков

Луценко и Грицак пустились берега? Что стоит за обвинениями в адрес Медведчука

Все, что делает Медведчук в Украине и с Украиной, для Петра Порошенко не секрет с самого начала президентства. Да, собственно, друг Путина никогда и не таился. Что же произошло сейчас?

Срочно: Тимошенко может добровольно отказаться от президентского кресла? О чем Порошенко договорился с Юлей

В политических кругах продолжают курсировать упорные слухи о грядущих досрочных выборах уже в этом году. Причем в последние дни они стали обрастать довольно неожиданными подробностями. Например о том, что президент