Палій ТЦ в Кемерові вижив: свідок повідомив важливу інформацію

Один із співробітників кемеровського ТРЦ “Зимова вишня”, який згорів 25 березня, “поховавши” десятки людей, розповів, хто влаштував пожежу

Так, один з аніматорів – Євген (проходить у кримінальній справі як свідок) в той страшний день працював в торговельному центрі і на власні очі бачив палія.

“Палієм був хлопець років 12. У той день він вже намагався підпалити атракціон, але до кінця завершити розпочате не зміг, його зупинили. А трохи пізніше він все-таки довів справу до кінця. Причому сам мало не вчадів в диму”, – розповів в інтерв’ю російським ЗМІ Євген.

Співробітник згорілого ТРЦ також повідомив, що 25 березня влаштовував дитячий квест, з цієї причини мав протигази. Саме з його допомогою допомагав евакуюватися відвідувачам торговельного центру. Серед тих, кому допоміг Євген, був і хлопчик, який намагався підпалити атракціон.

“Я його одразу помітив, врятував. А потім розповів про все слідчим”, – зазначив він.

Нагадаємо, 25 березня в ТЦ «Зимова вишня» сталася масштабна пожежа. За офіційними даними загинули 64 людини: 41 дитина і 23 дорослих. При цьому в складеному родичами списку зниклих без вісті числяться 77 осіб. Згідно з результатами експертизи, причиною пожежі міг бути підпал. Хоча основна версія слідства – несправна проводка.

Про те, що торговельно-розважальний центр згорів через дитячі пустощі раніше заявляла керуюча “Зимової вишні” Надія Судденок.

Як повідомляла Politeka раніше, житель міста Кемерово Ігор Востріков, який під час пожежі втратив дружину, сестру і трьох дітей, заявив, що його телефон був зламаний. Востріков також стверджує, що невідомі зламали і видалили фотографії зі сторінки його загиблої дружини.

Напередодні Басманний суд Москви на вимогу СК Росії виніс вердикт українському пранкеру, який нібито навмисно поширює чутки про сотні жертв пожежі в ТЦ «Зимова вишня» в Кемерові. За даними слідства, пранкер нібито «публічно поширював недостовірні відомості про кількість жертв пожежі в Кемерові, вводячи в оману родичів загиблих і постраждалих, таким чином намагаючись дестабілізувати ситуацію».

джерело

Похожие новости

Лаврова отправляют на пенсию

Министр иностранных дел России Сергей Лавров собирается покинуть должность, он не войдет в состав нового правительства, формируемое президентом России Владимиром Путиным Об этом сообщает RTVI, ссылаясь на источники, близкие к

Рисунок Трампа выставят на торги

Рисунок Трампа с очертаниями Нью-Йорка пустят с молотка. Рисунок с очертаниями Нью-Йорка президента США Дональда Трампа будет выставлен на аукцион, сообщает Washington Examiner. Рисунок будет выставлен на аукционе Нейта Сандерса

Премьера Пакистана отстранили от власти

Дети Шарифа были тайно связаны с офшорными компаниями. Верховный суд Пакистана объявил об отстранении от власти премьер-министра страны Наваза Шарифа из-за обвинений в коррупционных преступлениях в адрес членов его семьи.