Ось результат медреформи у Грузії! Пільговики взагалі ні за що не платять — діти до 5 років, пенсіонери, військові, педагоги, студенти та люди з інвалідністю

Навесні 2006 року міністр з координації реформ Каха Бендукідзе відвідав свою маму в 9-й лікарні Тбілісі.

Залишається тільки гадати, що він там побачив, але після цього всі його думки були зайняті реформуванням системи охорони здоров’я.

Була зроблена програма «100 нових лікарень», згідно якої розпочалася приватизація старих лікарень різними фірмами, які працювали в сфері охорони здоров’я.

Ці лікарні побудовані та приватизовані в основному страховими компаніями, які як раз надають послуги своїм клієнтам в цих установах.

До слова, страхова медицина у країні знаходиться на дуже високому рівні та значна частина населення користується її перевагами.

Громадяни самі вибирають — звертатися за страховкою в приватну кампанію, або ж оформляти державну страховку. Але на практиці більшість грузинів надають перевагу саме державі.

Грузини користуються державною медичною страховкою в залежності від рівня доходів: чим вони менші, тим більше видатків покриває держава.

Пільговики (діти до п’яти років, пенсіонери, військові, педагоги, студенти та люди з інвалідністю) взагалі ні за що не платять.

А люди з доходами більше 40 тисяч ларі ($16,5 тис.) на рік не отримують державну медстраховку і можуть користуватися лише деякими державними програмами.

Люди з середнім доходом — від 900 до 3700 ларі на місяць ($373—1535) не платять за невідкладну допомогу, послуги сімейного лікаря і кардіограму, а на решту послуг отримують 50—90% знижки.

Похожие новости

Ночное вторжение: стало известно о количестве российской военной техники переброшенной в Украину

Ночью на территорию Луганской области зашли более 300 единиц российской боевой техники, заявил заместитель министра по вопросам временно оккупированных территорий и внутренне перемещенных лиц Украины Георгий Тука в интервью агентству «Укринформ». По

В Китае построили крупнейшую скульптуру из песка

Высота скульптуры – 25 метров. В Китае создали парк скульптур из песка, сообщает ТСН. Среди них – крупнейшая в мире. Копмозиция Королевство Лоулань достигает в высоту 25 метров, а периметр

Смерть Мавроді: де насправді поділись гроші «МММ»?

Піраміда “МММ”, заснована Сергієм Мавроді, була однією з найбільших фінансових афер початку 90-х років минулого століття Після смерті Сергія Мавроді на запитання про те, куди поділися гроші “МММ”, швидше за