Одна мрія – щоб перестали стріляти: зворушлива історія хлопчика із зони АТО

Дитина щодня прокидається о четвертій годині ранку, щоб встигнути до школи Українська журналістка Лілія Рагуцкая розповіла зворушливу історію про хлопчика із зони АТО, який вже більше 3 років живе під обстрілом в “сірій зоні”.

Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook. За словами журналістки, в селі, де живе хлопчик, немає школи, тому він щодня прокидається о четвертій годині ранку, щоб встигнути пройти десять кілометрів до початку занять у сусідньому селищі.

“у нього в селі немає лікарні. Зате є купа розтяжок, на яких частенько підриваються його односельці”, – зазначила Лілія.

Жінка підкреслила, що дитина говорить тільки про одну свою мрію – “щоб перестали стріляти”.

“Коли його запитують, про що він мріє – він не каже, що хоче новий “айфон”, машинку з дистанційним управлінням, ігрову приставку або ще що-то з довгого переліку звичних хлоп’ячих мрій. Він каже: “хочу, щоб перестали стріляти. Тому що це дуже страшно”.

І посміхається при цьому – страшною посмішкою, тому що очі в цієї дитини вже не сміються”, – говорить Рагуцкая.

“Розкажіть йому, що все це бл*дский цирк з хороводами навколо Саакашвілі – це важливо! Сил вже немає на це все дивитися”, – обурилася вона.

Похожие новости

Расмусен: Свобода стоила дорого украинцам

Экс-генсек НАТО поздравил страну с 26-летием Независимости. На 26-ую годовщину Независимости государства украинцы защищают свою землю от агрессора, что является важным фактором для всей евроатлантической безопасности. Об этом заявил экс-генсек

Блискавка! У це складно повірити! Нарешті весь світ дізнався правду про отруєння Ющенка

Не можу обійти цю гостру тему з кількох причин. Перше. Під сумнів ставиться репутація Президента моєї країни деякими людьми, які звинувачують його в брехні щодо реальних причин його захворювання. Друге.

В Москве мужчина в футболке Оплот избил журналиста

Хулиган выкрикивал слова «Украину захватим». В Москве журналиста НТВ в прямом эфире ударил мужчина в футболке с надписью «Оплот», отмечающий День ВДВ, сообщает сайт телеканала. Корреспондент программы Чрезвычайное происшествие на НТВ