Нарешті в Україну прийшла весна й принесла безліч небезпек — хто під ударом

Довгоочікуване потепління, яке прийшло в Україну, таїть в собі багато небезпек

Так, в ДСНС попередили про те, що в західних областях України танення снігу може призвести до сумних наслідків.

Крім іншого це стає загрозою повені.

Так, на українській ділянці Дунаю біля м. Вилкове Одеської області, в зв’язку з проходженням хвилі повені очікується збереження небезпечних рівнів води, при яких спостерігається затоплення понижених незаселених ділянок міста. Крім того, очікується також формування чергової хвилі водопілля з підйомом рівнів води на річках басейнів: Сяну, Дністра, Західного Бугу і Прип’яті.

Місцями можливий вихід води на заплаву.

До кінця березня на річках Лівобережжя країни, в зв’язку з дощами і сніготаненням, очікується збільшення інтенсивності підйому рівнів води з виходом на знижені ділянки заплав і утриманням води на досягнутих позначках затоплення заплав.

У зв’язку з цим, рятувальники рекомендують жителям перерахованих регіонів вживати заходів для запобігання затоплень. Також вони нагадують, що подмостовние русла і мостові опори повинні знаходитися під наглядом відповідних служб.

Також наголошується, що за останній тиждень рятувальники більше 10 разів відкачували воду поблизу сіл Бобриця, Крюковщина і Тарасівка Київської області.

Нагадаємо, з 28 по 31 березня землян накриє магнітна буря, яка стане вже 4 потужною атакою з початку року. Так, в Інституті геофізики повідомили, що 28 і 31 березня прогнозується легке магнітне збурення, а 29 і 30 березня – повноцінні магнітні бурі.

У зв’язку з цим, необхідно по максимуму відкласти складні справи і більш уважно ставитися до власного здоров’я в ці дні. Зокрема, більше спати, пити багато води і уникати гострої і жирної їжі.

Медики нагадують, що метеозалежні люди в дні магнітних бур можуть відчувати напади головного болю, слабкість і дратівливість.

джерело

Похожие новости

В Нигерии произошел теракт в церкви, 12 убитых

Нападение произошло на католическую церковь. В Нигерии, в городе Озубулу на юго-востоке страны, произошло нападение на католическую церковь. Об этом сообщает AFP.  Погибли 12 человек. Нескольким понадобилась медицинская помощь.  Нападение совершено

Терміново: скандального мера Одеси Труханова затримали в Борисполі

Мера Одеси Геннадія Труханова затримали прикордонники в міжнародному аеропорту «Борисполі» Про це повідомила журналістка «Радіо Свобода» Наталія Седлецька. Одеський градоначальник тільки прибув з Чехії. Прикордонники передали його НАБУ. Як повідомлялося, 12

Порошенко кусает локти: Саакашвили пообещал рассказать всю правду об украинском президенте лидерам ЕС

Прибыв в Европу, выдворенный из Украины бывший президент Грузии, лидер «Движение новых сил» Михаил Саакашвили начал активно критиковать действующую в Украинском государстве власть, в частности президента Петра Порошенко. Однако в