На столицю України чекають теракти: в Путіна вибухнули новими погрозами

Російські пропагандисти вирішили нагадати про себе в Україні за допомогою гнівних погроз

В ефірі пропагандистського телеканалу “Росія 1” російський політолог Дмитро Куликов заявив, що найближчим часом в Києві можуть відбутися терористичні акти.

Пропагандист вважає, що в такому розвитку подій зацікавлені представники української влади, в тому числі президент Петро Порошенко. Куликов згадав про можливі атаки в Києві в контексті скандалу навколо отруєння російського шпигуна Сергія Скрипаля.

“Я думаю, що найближчим часом, поки англійський скандал не затих, ми побачимо терористичні акти в Києві”, – зазначив Куликов.

Тим часом головний рупор Кремля Володимир Соловйов, який був ведучим програми, саркастично додав, що під час терактів можуть застосувати хімічну зброю, щоб звинуватити в них РФ.

Після цього Куликов з серйозним виразом обличчя заявив, що ймовірним автором терактів в Києві стане Петро Порошенко. Російський пропагандист видав маячню в дусі кремлівської пропаганди, сказавши, що чинна українська влада хоче нібито ввести воєнний стан і загострити протистояння з “Л/ДНР”.

Нагадаємо, одіозна екс-представниця Партії регіонів Олена Бондаренко відзначилася новою витівкою на російському телебаченні

Бондаренко виступила в ефірі пропагандистської передачі “Недільний вечір з Володимиром Соловйовим”, яка виходить на телеканалі “Росія 1”. Колишня регіоналка не впоралася з емоціями і обрушилася з непристойною лайкою на українського політолога Вадима Карасьова.

“Ось вам ваша гі…няна демократія! Ось ваш демократичний в лапках устрій! Ось вам ваші американські друзі! І вся ваша філософія, яка привела в результаті до того, що держави немає, а якщо вона й існує, то має квазіформу, в якій не працюють ні права, ні свобода людини”, – заявила Бондаренко.

Також вона вибухнула маразмом про те, що після 2013 року в Україні не можна провести чесні вибори. Соратниця Віктора Януковича, яка втекла в РФ, заявила, що в Україні немає демократії. Як аргумент вона згадала про заборону Комуністичної партії.

джерело

Похожие новости

Скандальное заявление: Польша вводит запрет на въезд украинским чиновникам из-за безумной политики

Министр иностранных дел Польши Витольд Ващиковский сообщил в эфире Польского радио, что в отношении одного из украинских чиновников начата процедура запрета въезда в республику из-за его антипольских взглядов. «Эта процедура уже

Петля затягивается: американский истребитель невидимка стал на боевое дежурство в Японии

Самолет приземлился на военно-воздушной базе Мисава Истребитель-невидимка F-35 прибыл на авиабазу в префектуре Аомори на северо-востоке Японии. Это первый из 10 истребителей F-35, которые будут размещены на этой базе. Этот

Кормящий чужую армию: Порошенко разрешил иностранным войскам быть в Украине

Президент Украины Петр Порошенко подписал закон, разрешающий допуск подразделений вооруженных сил других государств, в том числе США, на территорию страны в 2018 году для участия в многонациональных учениях. Ранее Порошенко попросил Раду одобрить его решение