На хімзаводі пролунав вибух, багато загиблих

У Чехії прогримів смертельний вибух на хімічному заводі, який розташований в місті під назвою Кралупи-над-Влтавоу

Про це повідомляють чеські засоби масової інформації.

«Ми отримали інформацію про шістьох загиблих. Крім того, кілька людей отримали серйозні поранення», – повідомив прес-секретар регіональної пожежної служби.

Зараз на місці трагедії працюють пожежники і поліція. Празька лікарня “Vinohrady”, яка спеціалізується на прийомі постраждалих з опіками, вже готова прийняти співробітників заводу, де прогримів вибух.

Причину трагедії офіційно поки не озвучують. Імовірно, вибух на об’єкті Unipetrol прогримів близько 10 ранку за місцевим часом.

У короткій заяві, яку розповсюдили співробітники Unipetrol, йдеться, що пожежа сталася в резервуарі для зберігання, що ніякої додаткової небезпеки не було. Чеське телебачення повідомило, що в самому місті немає ризику для місцевих жителів – завод розташовується на безпечній відстані.

Відзначимо, Unipetrol є однією з найбільших нефтераспределітельних компаній і виробників пластмас в Чеській Республіці. Завод виробляє полістирол, а також синтетичний каучук для взуття і спортивного інвентарю.

джерело

Похожие новости

СКРИПІН: Чиновницьке бидло ВИШТОВХУЄ НАС З КРАЇНИ! Ми зайві на цьому «святі життя»

Нас виштовхують з країни. Нам, хто хотів би жити в країні можливостей й в такій Україні, в якій би хотілося б жити, дають зрозуміти це в різний спосіб: «Ви тут

В 4 утра ваши города будут бомбить: на росТВ Украине угрожают внезапной войной

Обычно придворный шут Жириновский озвучивает то, что трусит заявить на весь мир кремлевский карлик. Судя по очередной истерике, в Кремле перед перевыборами Путина дела совсем швах: разоблаченная наркоторговля российской дипломатии

Кровавый теракт в Кабуле: 7 украинцев погибло. Все подробности

Количество погибших граждан Украины в результате теракта в Кабуле увеличилось до 7 человек. Все подробности в видеоматериале: Источник