Київ лишиться без гарячої води та лічильників, наближається великий перерозподіл — постраждають усі

Вже через кілька тижнів жителі Києва можуть залишитися без гарячої води

Причиною відключення стане проблема передачі теплових мереж міста в комунальну власність. Зокрема, закінчується термін дії договору міста з «Київенерго».

По закінченню документа, теплові мережі повинні перейти до КП «Київтеплоенерго».

Тим часом самі кияни стурбовані, що, йдучи, «Київенерго» забирає встановлені раніше будинкові лічильники тепла. У самій Київраді заявляють, що однією з головних проблем новоствореного підприємства є відсутність ліцензій.

«Київтеплоенерго» до сих пір не отримало необхідних ліцензій, без яких НАК «Нафтогаз» не зможе видати йому ліміти на газ, вони на сьогоднішній день є тільки у «Київенерго». А без газу неможливо нагріти воду або провести тепло», – стверджують депутати.

У такому випадку місто потрапить в ситуацію, коли «Київенерго» в односторонньому порядку перестане обслуговувати міський теплової комплекс, а комунальне підприємство його обслуговувати фізично не зможе.

Крім того, для нормальної роботи комунальному підприємству, до всього іншого, в стислі терміни необхідно прийняти на баланс порядку 1 тис техніки і 7,5 тисяч співробітників, а потім ще і затвердити нові тарифи в НКРЕКУ. При цьому, на всі ці дії у компанії є всього лише місяць.

Крім тимчасової відсутності гарячої води, киянам загрожує і чергове підвищення тарифів. Так, екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко вважає, що мерії Києва доведеться піти на підвищення тарифів на гарячу воду і опалення, щоб нове комунальне підприємство змогло існувати.

Для нормальної роботи статутний капітал підприємства необхідно поповнити на 7 млрд грн. А в кінцевому підсумку підприємство отримало від міста 1,2 млрд грн.

У той же час серед киян поширюються чутки, що в зв’язку з відходом з ринку «Київенерго» його представники стали демонтувати будинкові теплолічильники. Такі випадки були зафіксовані на Оболоні

Нагадаємо, деякі місцеві органи влади в Україні маніпулюють із тарифами на комунальні послуги для населення. Місцева влада встановлює завищені тарифи на тепло для населення. Більше за інших у цьому плані “відзначилися” чиновники з Борислава (Львівська область), Каменського (Дніпропетровська область) і Кропивницького.

джерело

Похожие новости

Во Франции разбились два военных вертолета: много погибших

По меньше мере пятеро человек погибли в результате крушения двух военных вертолетов во Франции. Об этом сообщает AFP. Как сообщили в префектуре, вертолеты относятся к авиационному училищу сухопутных войск. Причины инцидента пока

Петросян і Степаненко знову «підлизали» Путіну

Російський гуморист Євген Петросян та його дружина, актриса Олена Степаненко взагалі не турбуються з приводу того, що їх імена потрапили до бази злочинців українського центру «Миротворець». Про це свідчить запис

До України сунеться новий циклон: синоптики розказали, чого чекати від погоди

На Украину надвигается новый циклон, поэтому во вторник, 27 марта, по всей территории пройдут дожди, в некоторых районах — с мокрым снегом. При этом воздух прогреется максимум до +14, сообщает