ХАЙ ПОРОШЕНКО ПРАЦЮЄ, — ПОЛІЦЕЙСЬКІ МАСОВО ЗДАЮТЬ ЖЕТОНИ

Депутати вимагають від керівника Національної поліції України Сергія Князєва пояснити, чому патрульні поліцейські масово звільняються з правоохоронних органів.

Відповідний проект постанови №8034 зареєстрував 12 лютого нардеп від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Каплін, пише UBR.

Проте документ ще не оприлюднили на офіційному сайті Верховної Ради.

Після виступу начальника поліції Волинської області Петра Шпиги перед депутами облради широкому загалу стало відомо, що у Луцьку 50% особового складу поліції написали заяви на звільнення. Шпига припустив, що серед причин масового звільнення патрульних може бути високе навантаження правоохоронців.

Станом на листопад 2017 року в Україні було 11 663 патрульних. За кілька місяців звільнилися 1 311 поліцейських, більшість з них – за власним бажанням. Дехто обґрунтовує своє рішення розчаруванням у роботі через бюрократичні процедури, які гальмують розгляд справ. Ті просто «зависають» в судах або буксуються на рівні слідчих і прокурорів.

Похожие новости

Журналіст порівняв трагедію в Кемерові й війну на Донбасі — злі жарти карми

Після трагедії в російському Кемерові люди, які втратили своїх близьких,не будуть організовувати ніяких бунтів, а лише мовчки отримають подачки від влади Таку думку висловив український журналіст Сергій Іванов. “Спостерігаю Facebook-хвилю

Пять стран вслед за ЕС продлили санкции против Крыма

Европейским компаниям запрещено поставлять в Крым товары и технологии в сфере транспорта, телекоммуникаций, нефтедобычи. Вслед за Европейским союзом пять стран-партнеров ЕС продлили до 23 июня 2018 года санкции против Крыма.

Одностатеві шлюби — питання часу, — прем’єр Північної Ірландії

Одностатеві шлюби не узаконені лише у Північній Ірландії Ірландський прем’єр-міністр Лео Варадкар вважає, що в Північній Ірландії незабаром дозволять одностатеві шлюби. Як пише ВВС, про це політик розповів під час гей-прайду