Диво сталося: стало відомо про порятунок 30 дітей під час пожежі в Кемерово

Під час трагедії в торговому центрі “Зимова вишня” дивом вдалося врятувати кілька десятків дітей

Молодий фотограф Євген врятував від вогню приблизно 30 дітей. Стати героєм йому допоміг щасливий збіг обставин. Євген скористався протигазом, який випадково опинився в його творчому реквізиті.

Сам герой пояснив, що його фірма відповідала за проведення дитячих свят на майданчику, який перебував найближче до кінозалів. Після початку пожежі фотограф одним із перших звернув на нього увагу.

Євген схопив протигаз і без роздумів кинувся в димову завісу. Він зміг врятувати десятки дітей. При цьому фотограф навіть не підозрював, що в інших залах можуть перебувати замкнені діти, яким ніхто не допоможе.

Тим часом заступник глави МНС РФ Владлен Аксьонов заявив, що рятувальники виявили тіла всіх 64 загиблих під час пожежі в Кемерові.

Нагадаємо, як передавала Politeka, в мережі публікують імена, а також фотографії людей, які загинули в ТРЦ «Зимова вишня» міста Кемерово. За офіційними даними, в результаті пожежі загинули 64 людини.

Однак вчора, 27 березня, в штабі, створеному родичами жертв пожежі, повідомили про 85 зниклих без вести. «Дані отримані особисто, поштою і SMS. Прізвища не повторюються. 70% зниклих безвісти — діти, середній вік — 10-13 років», — відзначив представник штабу.

З цієї причини, а місцеві жителі впевнені, що дані про жертви пожежі сильно занижені, вчора на площі Рад в місті Кемерово відбувся масовий мітинг. Люди вимагали відкрити правду. Одночасно з цим активісти, які не брали участь у мітингу, перевіряли місцеві морги.

Адміністрація Кемерово вже опублікувала список загиблих і зниклих без вісті під час пожежі. Як повідомляють російські ЗМІ, список розділений на дві частини — загиблі, чия особистість не встановлена, і ті, хто числиться зниклими безвісти. У списку впізнаних 25 імен. Зниклими безвісти числяться 38 осіб. Таким чином, всього в списку адміністрації 63 людини.

джерело

Похожие новости

Все пропало! Так вот зачем Луценко встречался с Коломойским в Амстердаме

После ареста активов Коломойского все становится на свои места. Луценко при встречи с олигархом в Амстердаме, хотел предупредить его о предстоящих событиях и просит не разглашать компромат на режим Порошенко.

Правда прорвалась в прямой эфир! Гордон на всю страну рассказал кем на самом деле является нацист Тягнибок

Псевдопатриот Украины Олег Тягнибок сделал все для того, чтобы Крым сдали и чтобы на Донбассе началась мясорубка в которой погибли лучшие из лучших сыновей Украины. Об этом заявил авторитетные украинский

Землетрясение в столице: подробности

На территории Таджикистана сегодня утром, 12 декабря в 7 часов 05 минут по местному времени зафиксированы подземные толчки. Эпицентр землетрясения находился в 118 км юго-западнее от города Душанбе и в