Блокада і хаос: «Беркут» штурмує завод АТЕК, збираються перекривати дорогу

З’явилися подробиці захоплення території колишнього екскаваторного заводу АТЕК у Києві

Так, в Нацкорпусі заявили, що поліція блокує їх центральний штаб в Києві на проспекті Перемоги, 83. На заводі АТЕК знаходиться тренувальна база “Азова”.

Також організація оприлюднила відео. На ньому видно, що біля будівлі чергує патрульна поліція. За даними коментатора, всередині будівлі знаходяться озброєні представники спецпідрозділів.

Пізніше, за даними “Нацкорпусу”, прибула Нацгвардія.

З внутрішньої сторони ворота блокує поліцейський автобус. Під будівлю підтягуються активісти Нацдружин. Вони б’ють палицями по воротах і намагаються забратися на них.

“Поліція увірвалася всередину і все там заблокувала. Нікого не пропускають. Нещодавно пустили тільки Білецького”, – заявили в Нацкорпусі.

Пізніше нардеп Андрій Білецький вийшов до журналістів і заявив, що вони викликали поліцію. Люди, які заблокували базу “Азова”, не представляються і, за словами Білецького, грабують майно – зокрема, нагороди “азовців”.

«Хаб, вільне приміщення, приміщення для дозвілля, роботи громадської організації громадянського корпусу” Азов “і зборів інших громадських організацій, які знаходяться в азовському русі і співпрацюють з азовських рухом, були сьогодні заблоковані. Робота у нас не почалася, правоохоронні органи зламали всі абсолютно двері, які були в приміщенні”, – повідомив керівник штабу “Національного корпусу” Родіон Кудряшов.

За його інформацією зараз там знаходяться більше 150 чоловік колишнього “Беркута” і більше 200 чоловік в штатському і в поліцейському одязі, які виконують якісь слідчі дії. Жодних пояснень не дають. Всі з автоматами.

За словами Кудряшова, один з подальших планів – можливо, перекрити дорогу на знак протесту.

Відзначимо, прес-секретар Національної поліції України Ярослав Тракало підтвердив, що на території заводу “АТЕК” поліція проводить слідчі дії на підставі санкції суду.

Детальну інформацію в поліції обіцяють повідомити найближчим часом.

❗️❗️❗️УВАГА❗️❗️❗️Поліція увірвалася до приміщення хабу Національного Корпусу, дозвільного розвитку й функціонування громадських організацій Азовського руху. Відео з місця подій.

Опубліковано Національний корпус 23 березень 2018 р.

джерело

Похожие новости

Россия начала учения возле украинской границы

В учениях принимает участие около 700 военнослужащих. Военнослужащие 49-й общевойсковой российской армии на Кубани начали командно-штабные учения на местности. Об этом во вторник, 12 сентября, сообщают РИА Новости со ссылкой на начальника

В России мужчина проколол колеса у 31 машины

Житель Екатеринбурга выпил после 15 лет воздержания. В российской городе Екатеринбург полиция задержала местного жителя, который проколол во дворе дома колеса у 31 автомобиля, сообщает отделение по связям со СМИ

Срочное заявление Лаврова по Украине

Россия не применяла и не угрожала ядерным оружием Украине, заявил глава МИД РФ. Украина, допустив Майдан, нарушила Будапештский меморандум, а не Россия, которая «так и не применяла» ядерное оружие против