Близько 11 людей помирають щодня, страшна хвороба косить українців

Верховна Рада повинна прийняти національну програму по боротьбі з туберкульозом в Україні на 2018-2021 роки, бо щороку заражаються цією хворобою близько 30 тис. осіб

При цьому не всі випадки діагностуються. Про це йшлося на прес-конференції, присвяченій туберкульозу.

“Щорічно близько 30 тисяч українців заражаються туберкульозом. 11 осіб, за офіційною статистикою, щодня вмирають від туберкульозу“, – зазначив голова правління благодійної організації “Фонд “Громадський рух “Українці проти туберкульозу” Віталій Руденко.

При цьому він додав, що статистика “не дуже правильна”, тому що Всесвітня організація охорони здоров’я, міжнародні експерти дають набагато більш високі дані.

За даними організаторів прес-конференції, 64 зі 100 тис. українців хворіють туберкульозом, що в середньому в 9 разів більше, ніж у європейських державах.

За даними ВООЗ, туберкульоз – одна з десяти основних причин смертності населення в усьому світі, і за 2016 рік це інфекційне захворювання забрало життя 1,67 млн осіб. В Україні, за даними ВООЗ, не діагностовані випадки туберкульозу становлять 25%.

Нагадаємо, як передавала Politeka, небезпечні хвороби продовжують косити українців, цього разу «жертвами» стали військові. Як повідомляється, в міську лікарню Ірпеня під Києвом доставили 13 військовослужбовців Національної гвардії з підозрою на кір і вітрянку.

Про це повідомляє військова прокуратури Київського гарнізону Центрального регіону України.

«Безпосередньо на території військової частини (у Броварах) випадків хвороби не зафіксовано. На даний час стан здоров’я хворих нормалізувався. Зараз вони розміщені в інфекційному відділенні, небезпеки поширення хвороби немає», — заявили у військовій прокуратурі.

Тим часом, передбачається, що джерелом хвороби є гуртожиток військовослужбовців, яке знаходиться в Ірпені.

Крім того, станом на 26 березня на Київщині також госпіталізовано 12 військовослужбовців з підозрою на кір: у Десні – 4 людини, у Києві – 3 людини, Білої Церкви – 1 людина і в Ольшанице – 4 людини.

Санітарно-епідеміологічний загін Міноборони стверджує, що це нібито не епідемія, а всі випадки захворювання поодинокі і не пов’язані між собою.

джерело

Похожие новости

Указ підписано: військомати України активізувалися

Президент визначив терміни призову чоловіків віком від 20 до 27 років на строкову службу. В Україні стали відомі терміни проведення чергових призовів громадян на строкову військову службу в 2018 році.

Терміново: скандального мера Одеси Труханова затримали в Борисполі

Мера Одеси Геннадія Труханова затримали прикордонники в міжнародному аеропорту «Борисполі» Про це повідомила журналістка «Радіо Свобода» Наталія Седлецька. Одеський градоначальник тільки прибув з Чехії. Прикордонники передали його НАБУ. Як повідомлялося, 12

В Индии не желающие промокнуть пассажиры устроили давку, есть жертвы

В Мумбаи, Индия, в результате давки на железнодорожной станции Эльфинстоун-роуд погибли 22 человека, еще 32 были травмированы. Давка произошла на крытом мосту, ведущему на железнодорожные платформы. Шел сильный дождь, отмечает ВВС,