БЕРЕЖІТЬ ГРОШІ, БУДЕ УДАР: В НБУ НАРЕШТІ РОЗКРИЛИ ПРАВДУ

Національний банк України повідомив, якою буде інфляція, і якого подорожчання слід очікувати в 2018 році.

Згідно зі звітом НБУ за січень, нинішньому році інфляція в Україні буде залишатися високою, а на кінець року ціни на продукти і послуги підвищаться в середньому на 8,9%.

При цьому особливо сильним буде подорожчання продуктів з високим ступенем обробки.

Відзначається, що зростання інфляції буде сприяти подальше зростання доходів населення.

Крім того, Нацбанк прогнозує, що економіка України стане більш вразливою через невирішеність питання з подальшим кредитуванням від МВФ та інших міжнародних фінансових організацій.

Передбачається, що багато товарів отримають інфляційну “націнку” через подорожчання бензину, яке, як очікується, триватиме. Відзначається, що ціни на нафтопродукти сьогодні ростуть у всьому світі, а в такій ситуації виробники, як правило, заздалегідь закладають у вартість своєї продукції підвищену “бензинову” або транспортну складову.

У Нацбанку сподіваються, що надалі зниження інфляції визначатиметься жорсткою монетарною політикою, збільшенням пропозиції товарів.

Відзначимо, в українському уряді вже практично відкрито зізнаються в тому, що МВФ поставило хрест на Україні. Експерти відзначають, що в фонді вже не вірять в наші реформи і навіть в наші бажання платити за боргами. При цьому, навіть в разі, якщо не вдасться домовитися з МВФ про продовження програми, українцям в будь-якому випадку доведеться віддавати борги. А це може призвести до катастрофічних наслідків.

«Перший – курс гривні залишиться на колишньому рівні, але золотовалютний запас значно збідніє, оскільки за рахунок нього і будуть утримувати стабільність нацвалюти. Другий – серйозна девальвація гривні до 35 грн і інфляція. Для правлячої верхівки влади всі ці варіанти невигідні в передвиборний рік », – впевнені експерти.

джерело

Похожие новости

Втомленні відкатами: США обрубає людям гаранта заробіток на війні

На неделе Верховная Рада может рассмотреть проект закона о нацбезопасности. Кроме рамочных принципов, целей и основных положений госполитики в сфере обороны, в нем содержится положение об усилении роли общественности при контроле

Британский суд ограничил траты Коломойского

Высокий суд Англии и Уэльса дал право бизнесменам Игорю Коломойскому и Геннадию Боголюбову тратить на нужды повседневной жизни не больше 20 тыс. фунтов стерлингов в неделю на каждого. Об этом народный депутат Сергей Лещенко пишет в

Позор мирового масштаба: вот почему Трамп наплевал на Порошенко

Кармазин Юрий, народный депутат Украины II, III, IV, VI созывов выступил с резкой критикой в адрес нынешней украинской власти. По словам Карамазина, Трампу и другим мировым политикам стыдно иметь дело