Батьки йшли штурмом на кухню дитсадка, діти повертаються додому хворі

Батьки дошкільнят мало не штурмом взяли кухню дитсадка, в який ходять їхні діти

Дорослі нарікають на те, що діти повертаються додому голодними і хворими.

Батьки групи “Сонячко” в Кропивницького прийшли під кухню з санкнижка, в бахилах, медичних рукавичках і гігієнічних шапочках.

“Він приходить, він скаржиться, що він голодний. Ось вчора він прийшов, каже: я їв тільки вранці. Це було несмачно, у мене болить животик. Ми платимо гроші, майже 500 гривень, а у мене дитина постійно голодна. Постійно ці кислі помідори “, – нарікає мама Вікторія Хріненко.

Мами скаржаться, що діти повертаються з садка голодними і хворими. Останньою краплею стало фото чогось схожого на вареники, яке в батьківській групі виклала вихователька. Мовляв, саме цим годували вихованців в обід. Уже під вечір виховательку звільнили, а батьки вирішили йти в наступ.

Меню в дитячому садку на сніданок, обід і вечерю начебто й непогане, але батьки кажуть, що цього всього діти насправді не отримують. Свої претензії вони висловлюють керівникові закладу, а вона з ними не погоджується.

“Не всі у нас батьки незадоволені їжею. Свіженьке, смачне”, – говорить завідувачка дитячого садка №21 Наталя Брояковская.

Головний аргумент групи протесту – вареники, якими напередодні на обід годували дітей.

“Це систематично готуються ці вареники. У такому вигляді вони завжди подаються. Правду дуже важко відстояти, за правду треба боротися і не боятися її говорити. За це я отримала догану, за це я була вчора звільнена“, – розповіла вихователька Олена Ткаченко.

Фото саме цієї страви, яке вихователька виклала в батьківську групу напередодні, і обурило мам. Уже під вечір жінку звільнили, проте завідуюча переконує, що вареники тут ні при чому.

“Вихователь звільнена за порушення трудової дисципліни, за систематичне невиконання своїх посадових обов’язків”, – пояснила вона.

Начальник міського управління освіти стверджує, що виховательку на роботі відновили.

“Вона працює, але управління освіти створює комісію і буде по кожному факту, заявленому з кожного боку, розбиратися”, – пообіцяла Лариса Костенко.

До комісії чиновники мають намір підключити батьків з усіх груп, щоб разом контролювати, чим же насправді годують дітей і чи є підстави для обурення.

Нагадаємо, скандал через застілля з алкоголем на дні народження у дитячому садку розгорівся у місті Сторожинець Чернівецької області.

джерело

Похожие новости

4-я годовщина Майдана: кто же отдал приказ стрелять

Евромайдан, с которого начались исторические революционные события, стал символом не только европейского выбора украинцев, но и знаком борьбы за собственную свободу и достойное будущее. Напомним, массовые протесты начались 21 ноября

Новые мифы о субсидии: кому оставят, а у кого заберут

Чи впливають депозити зятя на субсидію тещі, а коштовні покупки та зміни у складі сім’ї на отримання цієї державної допомоги – субсидія продовжує обростати новими міфами. А поки різні домисли

Как живет “золотая молодежь”: даже американские миллионеры шокированы роскошью в которой живут сыночки и дочки украинских олигархов

Золотая молодежь Украины поистине шокирует своим высокомерием и своей роскошной жизнью Пока дети простых украинцев батрачат в Польше на панов, либо умирают и убивают на востоке страны, золотая молодежь «воюет»