АТО завершено офіційно: як тепер називається ситуація на Сході України

Президент України Петро Порошенко заявив про завершення “антитерористичної операції” на Донбасі — тепер це буде “операція Об’єднаних сил”

“Ми змінюємо формат цієї операції, керівництво переходить до Збройних сил України. Операцію змінили на операцію Об’єднаних сил“, — сказав Порошенко на брифінгу, який транслювали українські телеканали.

Командувати Об’єднаними силами генерал-лейтенант Сергій Наєв, додав глава держави на своїй сторінці в Facebook. За його словами, він поставив перед командувачем завдання зміцнити ВСУ настільки, щоб вони були не тільки обороноздатні, але і здатні “звільнити” непідконтрольні Києву території.

Раніше прес-секретар глави держави Святослав Цеголко повідомив, що президент відвідав звільнену Катеринівку і Золоте в Луганській області, де побудований контрольно-пропускний пункт через лінію дотику.

З 24 лютого на Україні набув чинності закон про реінтеграції Донбасу. У цьому документі Росія названа “країною-агресором”, а ДНР і ЛНР визнаються “тимчасово окупованими територіями”. Закон дає президенту право використовувати армію в мирний час без оголошення війни. Пункт про пріоритет Мінських угод для врегулювання конфлікту з документа виключили ще на стадії обговорення у Верховній раді.

Призначення Сергія Наєва

За моєї ініціативи ВР ухвалила Закон про реінтеграцію Донбасу. Цим документом створено нову правову основу для відсічі ворожій агресії на Донбасі, а у перспективі – і для відновлення територіальної цілісності України.Формат антитерористичної операції буде змінено на операцію Об’єднаних сил. Керівництво силами і засобами ЗСУ та інших військових формувань і правоохоронних органів покладатиметься на Командувача об’єднаних сил. На цю посаду я вирішив призначити генерал-лейтенанта Сергія Наєва.Поставив перед Командувачем об’єднаних сил завдання – укріпити Збройні Сили настільки, щоби вони були не лише обороноздатними, але й спроможними звільнити окуповані території.

Опубліковано Петром Порошенком 16 березень 2018 р.

джерело

Похожие новости

Путин заговорил! Сенсационное признание Президент РФ по аннексии Крыма и Евромайдане в Киеве

Президент России Владимир Путин заявил, что Москву могли сознательно подвести к аннексии Крыма. Об этом он заявил в интервью телеведущему Владимиру Соловьеву. «Мне иногда кажется — и думаю, что под этим

О МАРШЕ ЗА ОТСТАВКУ ПОРОШЕНКО И ВЕЧЕ. МОЕ ЛИЧНОЕ МНЕНИЕ — ВСЕ ПРОШЛО ОТЛИЧНО, — СЕМЕН СЕМЕНЧЕНКО

О марше за отставку Порошенко и Вече. Мое личное мнение — все прошло отлично. Это если кратко. Такое мнение озвучил в ФБ народный депутат Семен Семенченко. Очень многие, с кем

Корінні кияни в ауті: Притула жорстко пояснив, у чому проблема жителів української столиці

Популярний шоумен Сергій Притула різко висловився про корінних киян, які дозволяють собі засуджувати людей з інших міст і областей Відповідний пост він оприлюднив у соцмережі. До цього його підштовхнули коментарі