«310 років пройшло. Забувати українцям заборонено. Всі розмови про: «общая история, мы одинаковые», — повинні бути потоплені в болоті»

310 років пройшло.

Забувати українцям заборонено.

У 1708 році (28 жовтня) гетьман І.Мазепа вступив у військовий союз із королем Швеції Карлом ХІІ. Далі — цитата Мазепи того часу: «братія, прийшла наша пора; скористаємось цим випадком, помстимося москалям за їх тривале насилля над нами, за всі скоєні ними жорстокості і несправедливості; збережемо на майбутні часи нашу свободу і права козацькі от їх посягань!

Ось коли надійшов час скинути з себе їх остогидле ярмо і зробити нашу країну вільною та ні від кого не залежною». Так, добре, от тільки армія в той час у Мазепи була не дуже, да і зрадники (п’ята колона) і тоді були присутні, на жаль.

Через декілька днів у 1708 році (2 литопада) о 6-й ранку в Батурін — гетьманську столицю — зайшли московіти меньшикова через потайний хід ( підказав зрадник Іван Ніс, в подальшому- холуй московії), далі була різанина всіх підряд,включно з немовлятами.

На фото — московітська гравюра часів петра І на цю тему.

Це я про те, що союз Мазепи із Карлом на сучасній мові — це зміна геополітичного вектору розвитку країни, чи просто євроінтеграція. А знищення Батурина — це люта реакція московії на цей крок Мазепи. А хіба зараз реакція інша?
Всі розмови про: «общая история, мы хорошо вместе всегда жили, мы одинаковые, русские и украинцы — один народ», і т.ін. — повинні бути потоплені в лайні.

Helen Velen

Share
error: Content is protected !!