Добкін – Гордону: «Я не обрізаний. Можу показати. Тому можу ходити до православної церкви» Відео

Нардеп від Опозиційного блоку Михайло Добкін в авторській програмі журналіста Дмитра Гордона на каналі «112 Україна» заявив, що є наполовину євреєм. Відповідаючи на запитання, як Добкін, будучи євреєм, опинився в православній церкві, він сказав: «По-перше, я наполовину єврей. У мене батько єврей, а мама має багато крові: і російської, і української, осетинської. Це по-перше. По-друге, я не обрізаний, можу показати».

13 липня Верховна Рада України дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешт Добкіна.

Політику інкримінують змову з метою заволодіння 78 га землі в Харкові вартістю понад 220 млн грн. У прокуратурі вважають, що 2008 року, перебуваючи на посаді голови Харківської міської ради, Добкін сприяв незаконному відчуженню земель в інтересах житлово-будівельних кооперативів «Авантаж» і «Житлобуд-1».

Харківське видання «Объектив» повідомило, що «Авантаж» отримав 12 майданчиків, «Житлобуд-1» – 24, на багатьох із них уже побудували житлові багатоповерхові будинки. У відповідь на обвинувачення прокуратури Добкін заявив, що ця справа «закінчиться нічим», оскільки в ній немає постраждалих.

18 липня Печерський райсуд Києва обрав Добкіну запобіжний захід у вигляді арешту на два місяці з правом вийти під заставу в розмірі 50 млн грн. Прокуратура просила заарештувати його із заставою в розмірі 150 млн грн.

Добкін заявив, що вносити застави не буде, тому що таких грошей у нього немає. Водночас він не виключив, що потрібну суму зберуть інші.

Нардеп від Опозиційного блоку Вадим Новинський і співголова партії Борис Колесніков внесли за Добкіна заставу в розмірі 50 млн грн.

Share
error: Content is protected !!