«Нацвідбір був приречений»: Муждабаєв закликав Україну відмовитися від Євробачення-2019

Винною у скандалах на Національному відборі на Євробачення-2019 є комісія, яка проводила відбір учасників. У зв’язку з напруженою ситуацією Україні варто відмовитися від участі в міжнародному конкурсі у цьому році.

Про це у коментарі OBOZREVATEL заявив кримськотатарський журналіст, заступник директора телеканалу ATR Айдер Муждабаєв, який зазначив, що з такими учасниками Нацвідбір був приречений на скандал, передає джерело.

«В усьому, що сталося, винні ті, хто проводив відбір. Винні в цьому конкретні люди, які включили до складу артистів, з яких обирати нікого, там практично всі гастролюють в Росії. Нацвідбір не міг не закінчитися скандалом, він був приречений», — каже Муждабаєв.

При цьому журналіст заявив, що вибір конкурсної комісії може завдати шкоди національній безпеці України.

«Припустимо, що на Євробачення приїздить співачка, будь-яка, і на прес-конференції в Тель-Авіві заявляє, що у нас громадянська війна, ми з Росією не воюємо і анексії Криму не було. І весь світ дивиться на те, як офіційна представниця України на міжнародному пісенному конкурсі таке заявляє.

Так що тоді, бреше Порошенко? Чому нас обманює Клімкін? Ось, проста людина з України приїхала і каже, що війни немає. Ось чим це могло закінчитися. І не факт, що цього ще й не станеться», — пояснює він.

Муждабаєв впевнений, що, незважаючи на заяви MARUV, співачка продовжить свої гастролі в Росії.

«Бо переможниця Нацвідбору хоч і каже, що готова відмовитися від гастролей в Росії, але ми знаємо, що їхні слова недорого коштують. Наприклад, я впевнений, що вона не готова відмовитися від жодних гастролей, бо знаю їхню любов до грошей, а в Росії вчетверо гонорари більші, і вони ж не просто так туди їздять.

Тому зараз вона наговорить все, що завгодно, але немає жодних гарантій того, що в якомусь інтерв’ю вона від імені України не озвучить якусь суперечливу позицію, про яку нашого міністра закордонних справ або президента будуть постійно перепитувати. Це страшний ризик для нашої держави», — стверджує він.

На думку журналіста, з комісією, яка проводила відбір конкурсантів, необхідно розірвати контракт, а Україні відмовитися від участі у Євробаченні-2019.

«Ми і так достатньо дров наламали, я впевнений, що хто б туди не поїхав, все одно буде скандал», — заявив Муждабаєв.

Нагадуємо, МARUV стала переможницею Національного відбору на Євробачення в суботу, 23 лютого. Артистка заспівала пісню Siren Song і отримала найвищу сумарну оцінку від глядачів і журі.

Незважаючи на перемогу, співачку все ж можуть не допустити до участі в міжнародному конкурсі, якщо вона не відмовиться від раніше запланованих гастролей у Росії. На що МARUV заявила, що готова погодитися на це заради участі у Євробаченні. Щоправда, пізніше стало відомо, що переможниця Нацвідбору не скасує свої концерти в РФ.

Раніше на Національному відборі Євробачення-2019 трапився скандал з українським гуртом ANNA MARIA, учасниці якого в інтерв’ю журналісту Роману Скрипіну заявили, що «війни в Україні немає», а також відмовилися визнавати анексію Криму РФ.

Читайте також: Артисты, типа Maruv, с позицией «мы за мир и а, шо такое», должны закончить свою карьеру в Украине

«Я бачу відверті спроби змусити мене відмовитися представляти свою країну на Євробаченні», — Maruv

Share
error: Content is protected !!