Кохайтеся Гройсман закликав українців робити побільше дітей (відео)

Він зазначив, що в День всіх закоханих займатися любов’ю можна без документів

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман порадив українцям займатися любов’ю, а 14 лютого дозволив це робити навіть без документів. Про це прем’єр-міністр розповів під час засідання Кабінету Міністрів України в середу, 6 лютого, передає джерело.

Під час обговорення нової програми уряду «Е-Малятко», яка призначена для молодих батьків і спрямована на те, щоб спростити отримання документів для новонароджених дітей, Гройсман зазначив, що діти – це найдорожче, що у нас є і порадив українцям займатися любов’ю.

«Діти — це найдорожче, що у нас з вами є. Тому в них треба інвестувати все найдорожче. Займайтеся любов’ю, а про документи подбає Мін’юст», — порекомендував прем’єр-міністр і зазначив, що в День всіх закоханих можна займатися любов’ю навіть без документів.

ібо кохатися це не тільки приємно, але й важливо для суспільства!

Нагадаємо, раніше писали про те, що Володимир Гройсман анонсував введення нової послуги для батьків «Е-малятко«.

Нововведення дозволить сім’ям з новонародженими оформити документи на дитину, грошову допомогу та інші документи в онлайн режимі. У батьків з’явиться можливість отримати послугу «муніципальної няні» в електронному форматі.

За словами Гройсмана, так уряд хоче допомогти батькам, «щоб українців було більше».

Послуга передбачає надання сім’ї з немовлям компенсації витрат на вихователя для дитини. Подати документи батьки можуть в інтернеті.

Нагадаємо, що в 2019-му Кабмін почне виплачувати соцдопомогу у рамках проекту «муніципальна няня». Крім щомісячних 860 гривень виплат на дитину, родина зможе безповоротно отримувати ще 1626 гривень на відшкодування послуги няні при офіційному оформленні. На це уряд заклав 500 млн гривень. Даною допомогою зможуть скористатися 25 тис. сімей.

У Мінсоцполітики зазначають, що механізм послуги «муніципальна няня» — простий і зрозумілий. Батьки самостійно обирають няню і наймають її офіційно, після чого в кінці року їм відшкодують оплату за кожен місяць роботи спеціаліста на суму в розмірі прожиткового мінімуму на дітей віком до 6 років.

Читайте також: «Скромність і злидні опозиції»: Нардепи знову хизуються дорогим вбранням та аксесуарами в Раді (фото)

Безвізова карта світу для українців: інфографіка

Share
error: Content is protected !!